iPhone 6 ile yaşadığımız sorun

Normalde müşteri memnuniyeti için ellerinden geleni yapıyorlar genelde. Bükülmüş, garantisi bitmiş ve açılmayan bir telefon için bu tavırları çok şaşırtmadı beni.
Garantisi bitmiş? Mayıs'da alındı. :)

Ayrıca bükülmesi ve açılmaması ile alakalı fotoğraf ve açıklamaları yukarıda paylaştım.

Başka bir servise götürme şansınız var mı? Bakırköy KVK Apple cihazlara bakıyor.

Bakıyor ama yetkili değil. Baksa bile iflah olmayacak, o yüzden bulaşmaya gerek yok. :)

Aynı telefonu 3 yıl kullandım. Arka cebime de koydum, buzlu yolda üzerine de düştüm bükülme yamulma olmadı hocam. Sonra şarjı az gidiyor diye satıp başka cihaz aldım o günden beri pişmanım.
Sizin başınıza üzücü bir olay gelmiş telefonu servise yollayamamışsınız .. Ama telefonu servise fiziksel hasar ile götürüp durumu anlatınca o insanlar sizde art niyet aramıştır..

Sıkıntı şu ki siz kesinlikle kanıtlayamazsınız reset sorununun yamulmadan önce de olduğunu. Böyle bir durumda da malesef karşı taraf hiçbir şeyi kabul etmiyor...

Macbook Pro'ya portakal suyu döktüm. Adamlar onu bile değiştirdi, senin durum acayip arkadaşların dedikleri gibi ellerinden gelenleri yapmaları lazım.

Garantisi bitmiş? Mayıs'da alındı. :)

Ayrıca bükülmesi ve açılmaması ile alakalı fotoğraf ve açıklamaları yukarıda paylaştım.

Bakıyor ama yetkili değil. Baksa bile iflah olmayacak, o yüzden bulaşmaya gerek yok. :)

Bir arkadaşım Beşiktaş'ta ki KVK da İphone 6 ekran açılması sebebi ile tam 3 kere telefonunu değiştirdi. Bence bir git.

Bende iPhone 6S kullanıyordum. Gayet de memnundum. Hoparlöründe problem oldu. Telefondan az ses geliyordu. Götürdük servise. 1800 TL karşılığı değişim önerdiler. Bende Lenovo p2 aldım. Batarya olarak çok iyi ama yazılım olarak iOS'u çok arıyorum.

Keşke bükülmeden önce gönderseydiniz telefonu ilk seri iphone 6 almışsınız Apple'nin müşteri hizmetlerini arayın ve açılıp kapanma bükülme olayını vs ayrıntılı şekilde anlatın. Applenin müşteri memnuniyeti için direkt telefonu değidtirdiği doğru ancak sadece kullanıcı hatası sayıldığında ücret alınıyor, bir arkadaşımın yakını ekranı kırıldığında tüm toz gibi olan camları temizleyip servise şarjda ilen ısınmaktan çatladığını belirtmişti ona da ücretsiz değişim verdiler garanti kısmındakiler sürekli ücretsiz halledilsin diye kendi hatasını bile cihaz hatası olarak göstermeye çalışanlar nedeniyle az dinliyebiliyo.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı