iPhone tavsiyesi

5000TL aralığında.
iPhone X önermem. Çıkalı yıllar oldu. Garantisi bitmiş veya bitmesine 1 ay kalmış bir iPhone da önermem. Gördüğüm kadarıyla Apple servisleri genellikle iyi ve şikayet edene de rastlamadım. Bütçeye 1000 TL daha ekleyip iPhone XR alabilirsiniz.

1000 TL yukarı çıkasım yok derseniz SE 2020 de olabilir. :)

Kaspersky hocamın dediği gibide XR alabilirsiniz. Bütçeniz yetmezse SE 2020 alın. SE modelleri çok uzun süre gidiyor ve güncellemeyi kesmiyorlar uzun süre.

7 Bin bandına çıkabilsem direk 11 tercihim olacaktı. Aslına bakarsanız SE güzel telefon fakat revize edilmiş 6 gibi hissettirecek bana hak verirsiniz ki 7 yıldır kullanıyorum :) Büyük çerçevesiz ekranı ve fiyat aralıkları beni cezbetmişti X'te. O yüzden bayağı kararsız kaldım bu işte. en aşşağı' da artık nesil atlamış versiyonlarını istiyorum düşünce olarak en aşşağı X gibi.

Çevremde kullananlar XR'den memnunlar.
Xr çok güzel telefon ama 7 bin bandına çıkabilsem direk 11 alırım diye düşünüyorum. O yüzden fazlasıyla kararsızım kemeri 1 kere sıkıp riske girmeye değer mi yoksa kendi telimi verip 4 bine uzun bir süre bu olayı kapatmak mı mantıklı?

Xr çok güzel telefon ama 7 bin bandına çıkabilsem direk 11 alırım diye düşünüyorum. O yüzden fazlasıyla kararsızım kemeri 1 kere sıkıp riske girmeye değer mi yoksa kendi telimi verip 4 bine uzun bir süre bu olayı kapatmak mı mantıklı?
Ben şahsen telefona o kadar para vermem, parayı kullanacağın daha güzel bir yer bulabilirsin. Yine de karar senin. Telefonu yoğun olarak kullanacak olsam benim seçimim XR olurdu.

İkinci el iPhone almanızı çok tavsiye etmem. Onun yerine sıfır iPhone SE 2020 ya da üzerine biraz daha ekleyip iPhone XR almanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı