iPhone Telefon Alınır mı?

U.Altun

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar daha önceki telefonum iPhone 6s'di. Şu an Huawei P20 Lite modelini kullanıyorum. Açıkcası ben hep iOS'u sevdim. Çünkü hem sade ve stabil çalışıyor hem de bana göre Android gibi karışık bir işletim sistemi değil. Fakat şu zamanda da iPhone fiyatlarına da bakınca biraz/çok pahalı gözüküyor. İPhone markasının tek olumsuz yanı bataryaların zayıf ve düşük olması, çabuk bitmesi. Fakat bunu dert etmeyeceğim çünkü gerçekten Android cihazların bana uygun olmadığının kanaatine vardım ve gerçekten iPhone modellerinin hem işletim sistemi hem de donanım olarak sağlam olduğunu düşünüyorum, kişisel tercih meselesi.
Şu an da iPhone modellerinden 7 Plus modelini araştırıyorum. Bu zamanda alınır mı biraz tereddütteyim açıkçası. Fakat kullanan varsa kullanım deneyiminden bahsedebilir, bana yardımcı olabilir. Konu altına parasını sonuna kadar hakettiği iPhone modelini yazarak bana yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abim iPhone 6S kullanıyor şu anda ve kaç yıl olmasına rağmen cihaz yağ gibi akıyor.Fakat fiyatlar çok uçuk ikinci eller bile uçuk.Ben de şahsen iPhone 8 falan almak istiyorum fakat bu fiyatlara alabilir miyim bilmiyorum.

Ülke şartlarında alınması doğru değil, aşırı pahalı olduğu yüzünden. Yoksa Iphone modelleri güzel cihazlar. 7 Plus modeline o paraları vermem.

6S dediğin cihaz elindeki P20 Lite modelinden çok daha iyi bir cihazdır ayrıca. Bu modele geçmen de hiç doğru olmamış.

Arkadaşlara katılıyorum gelecek güncellemelerde 8 den aşağısı kurtarmaz artık android e ısınamamışsınız anlaşılan güzel bir model android alın bakın keyfinize neticede hepsinin işlevi aynı ki bana kalırsa iphone nun tasarımı yeni modellerde berbat oppo oneplus gibi cihazlar çok hoş duruyor benden söylemesi.

Ne için alacağına bağlı, hiçbir IOS modeli parasını sonuna kadar haketmiyor bence. 6S+ kullanıyorun ben ve 6s+'ın bile 0 donma ile çalıştığını varsayarsam 7+'ın çok rahat çalışacağına eminin.

Vallaha İOS en iyi tercihtir ama modeli 8 aşağısı tutmamalısınız. Android benim gözümde yarı ölü.

iPhone batarya olayını çözdü 8 serisinden itibaren. Özellikle 2. el güzel XR bulursan bataryası ve kamerası cidden çok iyi. Onun dışında iPhone 7 Plus halen daha alınabilir. Zaten Plus serilerinin bataryası daha büyük oluyor onu dert etmeyin. Kamerası da iyidir.

Vallaha İOS en iyi tercihtir
Kime göre? Neye göre? Umarım yıllar öncesinden kalma olaylar yazılmaz.

@BERWAR dediği gibi iPhone 6S modlelinden P20 Lite modeline geçmek iyi olmamış.

Biraz kişisel bir şey ve zaten cevap vermişsin. Ben IOS gibi işletim sistemi kullanmam cidden zor bana Android daha kolay geliyor sana IOS gelmiş mesela ama gidipte iPhone 8 Plus-XR aşağısı model alınmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı