iPhone telefon önerisi

Mr. Enver

Hectopat
Yer
Old Trafford
Daha fazla  
Meslek
Muhasebeci
Arkadaşlar 3500TL bütçeye sahibim. Bütçede çok az bir değişikliğe gidebilirim. Kafamda yenilenmiş, ikinci el ya da sıfır iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8 veya iPhone 8 Plus alma isteği var.

Parmak izi çalışmayan telefon alınır mı? Pil sağlığı en az kaç olmalı? Nelere dikkat etmeliyim?

Sizin öneriniz olan bir iPhone modeli varsa ya da "şu modeli kesinlikle alma" diyorsanız aşağıda belirtin lütfen. İyi akşamlar herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
%90'lara yakın bir pil sağlığındaki cihazlardan düşüklere pek yakın durma, iPhone 7 Plus'ın altına bakmanı tavsiye etmem, önerim iPhone 8 Plus'tan yana olacaktır fakat 3500 bandında bulunabiliyor mu bilmiyorum.

%90'lara yakın bir pil sağlığındaki cihazlardan düşüklere pek yakın durma, iPhone 7 Plus'ın altına bakmanı tavsiye etmem, önerim iPhone 8 Plus'tan yana olacaktır fakat 3500 bandında bulunabiliyor mu bilmiyorum.
Civar telefoncular satıyordur diye düşünüyorum 3.700 civarında 8 Plus.

Şimdi kontrol ettim 399 dolar civarı olacakmış. Vergilerle 3.200 civarında olacağını düşünüyorum kesinlikle tercihim iPhone 9'dan olacaktır.

Telefonu eğer esnaf bir yerden alacaksanız almadan önce rica edin alacağınız kutuyu açıp bir bakın(2.el ise) bu devirde güven olmuyor malum. Ben 4000MAH kullanıyorum şarj olarak ve günlük ihtiyacımı karşılıyor iPhone 7 Plus 2900MAH iPhone 8 Plus'da 2675MAH bence günlük ihtiyacı karşılar bunlarda. Bir de parmak izi çalışmayan telefon almak bence pek sorun değil şifre daha sağlıklı olur zaten. Biliyorum başlık ve isteğiniz iPhone ama şu an Samsung veya Huawei almanız daha mantıklı olacaktır onlarada bir göz atmanızı tavsiye ederim. İyi akşamlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı