iPhone telefon sıfırlanınca iCloud hesabı silinir mi?

Preaks

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba telefonu sattım, tüm içerik ve ayarları sıfırla dedim. iCloud hesabını kapatmadan sıfırladım. iCloud hesabım o sattığım telefondan silinmiş midir? Şu an geçtiğim telefonda aygıtlarda halen eski telefonumu görebiliyorum fakat yaptığım bir hatadan yüzünden 1 Nisanda şifreyi değiştirebileceğim. Sizce sıkıntı olur mu? Yani kısaca hesaptan silemiyorum telefonu.

Merhaba. Sıfırladığınızda iCloud hesabınızdan cihaz otomatik çıkış yapar. Yani şu anki sahibi hesabınıza erişemez. Sizde görünmesinin sebebi o cihazda daha önce o iCloud hesabıyla oturum açtığınız için o eski cihazınız çıkıyor. Bir sıkıntı olmaz.

Telefon sıfırlayınca hesap silinmez. Silinmesi için talep oluşturmanız gerek. Hesap silme işlemi birkaç gün içinde veya 1 hafta içinde tamamlanıyor.

Merhaba telefonu sattım, tüm içerik ve ayarları sıfırla dedim. iCloud hesabını kapatmadan sıfırladım. iCloud hesabım o sattığım telefondan silinmiş midir? Şu an geçtiğim telefonda aygıtlarda halen eski telefonumu görebiliyorum fakat yaptığım bir hatadan yüzünden 1 Nisanda şifreyi değiştirebileceğim. Sizce sıkıntı olur mu? Yani kısaca hesaptan silemiyorum telefonu.
Silinmez

Geri
Yukarı