iPhone telefon Spigen sarj aleti ile sarj edilse sorun teskil eder mi?

nullptr

Hectopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Elimde 2 tane sarj cihazi var;
1: Apple 20W 20 W USB-C Güç Adaptörü satın alın
2: Spigen 27W F210 Spigen F210 Hızlı Şarj Cihazı, Steadiboost 27w Usb-c Pd 3.0 Power Deliverduvar Şarjı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Simdiye kadar telefonumu hep orijinal Apple sarj aletiyle sarj ettim fakat Spigen'i kullanirsam bir sorun teskil eder mi? Daha hizli sarj edebilecegini dusunuyorum. Yorumlariniz icin tesekkurler.
Hocam isterseniz 500W'lık adaptör alın. Eğer orijinal kablosunu kullanıyorsanız telefonun desteklediği güçte enerji çekecektir.

Hayır etmez. Ayrıca Spigen ürünler MFI (Made for Apple) sertifikalı ürünlerdir. Uzun vadede de bir sorun yaratacağını düşünmüyorum. Daha fazla bilgi için ürün kutusunu veya internetten detaylarını inceleyebilirsiniz.

Hayır etmez. Ayrıca Spigen ürünler mfı (made for Apple) sertifikalı ürünlerdir. Uzun vadede de bir sorun yaratacağını düşünmüyorum. Daha fazla bilgi için ürün kutusunu veya internetten detaylarını inceleyebilirsiniz.

Herhangi bir Spigen marka alsak olur mu illa mfi olanlardan mı alamız gerek.

Herhangi bir Spigen marka alsak olur mu illa mfi olanlardan mı alamız gerek.
Spigen'lerin Apple ürünlerinin hepsinin MFI sertifikasına sahip olacağını düşünüyorum. Ama yine de satın almadan kendi siteleri dahil internette minik bir araştırma yapman iyi olabilir. Güncel takip ettiğim bir marka değil çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı