iPhone telefonlara APK yüklemek

AkoVillage

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar iPhone 11'im var ve iOS 17.1.1 kullanıyorum. Eskiden Android bir telefonum vardı ve APK yükleyebiliyordum fakat IPhone'da sanırım APK yüklenemiyor. Çeşitli yollar var olduğu söylendi. O çeşitli yolları söyleyebilir misiniz?

Arkadaşlar iPhone 11'im var ve iOS 17.1.1 kullanıyorum. Eskiden Android bir telefonum vardı ve APK yükleyebiliyordum fakat IPhone'da sanırım APK yüklenemiyor. Çeşitli yollar var olduğu söylendi. O çeşitli yolları söyleyebilir misiniz?
Tutuapp var veya tweakbox.

APK yükleyemezsin. Jailbreak yapıp IPA dosyalarını indirebiliyorsun ancak bildiğim kadarıyla iPhone 11 iOS 17 de Jailbreak yok. Jailbreak'e en yakın yapabileceğin şey sideloading. Onunda kısıtlamaları çok fazla.

IOS'a IPA kurulabilir. Android'deki APK yerine. Sana bu siteyi öneriyorum. He sorumluluğu sana kalmış kullanmanın ama herhangi bir şekilde virüs bulaştırdığını düşünmüyorum.

APK yüklenemez çünkü Android değil bu. APK'nın iOS hâli IPA'dır.
Sideloadly ile Apple kimliğinizi kullanarak 7 günlüğüne 2 uygulama yükleyebilirsiniz. Kabloyla iTunes'a bağlayıp Wi-Fi üzerinden eşzamanlamayı etkinleştirip uygulama imzalama işlemini otomatiğe alırsanız tadından yenmez.

TutuApp, TutuBox, TweakBox, Scarlet veya AppCake de güzeldir fakat oradan indirilen uygulama bir süre sonra açılmayabilir, benden söylemesi. En rahat yöntem Sideloadly'dir. Bilgisayarı hep kullanamıyorsanız da AltStore yüklemeyi deneyin, Sideloadly'nin bilgisayarsız hâli. Uygulamaları falan bilgisayardan değil, telefondan imzalıyorsun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı