iPhone telefonun şarjı hızlı gidiyor

Eymzng

Decapat
Daha fazla  
Selam dostlar, ben yenilenmiş iPhone aldım dün. Dün pek fark etmedim ama bugün tam kullanımda pili gerçekten dayanmıyor. Bugün sabah 11 gibi telefonu 100'de 100'de aldım akşam 8:30'da şarjı 1 kalmıştı, pil ömrü falan 100'de 100 anlamadım ama.

Selam dostlar, ben yenilenmiş iPhone aldım dün. Dün pek fark etmedim ama bugün tam kullanımda pili gerçekten dayanmıyor. Bugün sabah 11 gibi telefonu 100'de 100'de aldım akşam 8:30'da şarjı 1 kalmıştı, pil ömrü falan 100'de 100 anlamadım ama.
keşke yenilenmiş yerine ikinci el alsaydınız iade etme şansınız varsa kullanın

Yenilenmiş telefon = pimi çekilmiş bomba. Dandik pil taktıkları için pil dayanmaz. Telefonun normalde bataryası kapasitesi az olduğu için dayanmaz.
Batarya orjinal

keşke yenilenmiş yerine ikinci el alsaydınız iade etme şansınız varsa kullanın
İadeyle uğraşmak istemiyorum bana cihaz lazımdı o yüzden aldım orjinal serviste değiştirsem sorun gidermi

Batarya orjinal

İadeyle uğraşmak istemiyorum bana cihaz lazımdı o yüzden aldım orjinal serviste değiştirsem sorun gidermi
Pil sağlığı düşükse orjinal olması da fayda etmez ama yan sanayiden iyidir. iPhone bataryaları küçük. Aldığın modeli konuda belirtmemişsin. Orjinal pil değişimi 1560 lira civarından başlıyor.

Pil sağlığı düşükse orijinal olması da fayda etmez ama yan sanayiden iyidir. iPhone bataryaları küçük. Aldığın modeli konuda belirtmemişsin. Orijinal pil değişimi 1560 lira civarından başlıyor.

Pardon cihazım iPhone X ve batarya ömrü %100

Pil sağlığı düşükse orijinal olması da fayda etmez ama yan sanayiden iyidir. iPhone bataryaları küçük. Aldığın modeli konuda belirtmemişsin. Orijinal pil değişimi 1560 lira

Peki bu sorunu orijinal batarya ile değiştirerek giderebilirmiuim yanımda sürekli powerbank ile gezmek istemiyorum

Peki bu sorunu orijinal batarya ile değiştirerek giderebilirmiuim yanımda sürekli powerbank ile gezmek

Peki bu sorunu orijinal batarya ile değiştirerek giderebilirmiuim yanımda sürekli powerbank ile gezmek istemiyorum
Beyler cihazı easycepten almıştım garantisine götürcem hiç deneyimlemiş olan varmı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı