iPhone temiz sıfırlama nasıl yapılır?

iTunes ile DFU moda alıp sıfırlamanı öneririm. Geri Yükle seçeneğini kullanırsan kalıntı bırakmayacaktır. Apple hesabını cihaz açıldığında isteyecektir. Telefonun içindeki Apple hesabını bilmiyorsan sıfırlama yapma kurulumda kalırsın açtıramazsın faturası olmadan. Apple hesabını girdiğinde iCloud rehberindeki kişiler,fotoğraflar,videolar ve bazı telefon ayarları (ağ şifreleri vb) gelecektir.
Bu dediğinizin Ayarlar > Genel > IPhone'u Aktar ve Sıfırla > Tüm içerikleri ve ayarları sil kısmındaki sıfırlamadan farkı nedir ?

Ayarlardan sıfırlayabilirsiniz ve evet iCloud’a yedeklemediyseniz herşeyiniz sıfırlama esnasında gider. Bu arada direkt olarak herşeyi silecekseniz sıfırlamadan önce iCloud hesabınızdan çıkmayı unutmayın.
iCloud hesabından çıkmayı neden unutmayın dediniz.

Bu dediğinizin Ayarlar > Genel > IPhone'u Aktar ve Sıfırla > Tüm içerikleri ve ayarları sil kısmındaki sıfırlamadan farkı nedir ?
DFU mod sıfırlaması cihazın işletim sistemi partisyonunu da sıfırlar. İşletim sistemi bölüntüsünü ve verileri doğrudan sıfırlar.

DFU mod sıfırlaması cihazın işletim sistemi partisyonunu da sıfırlar. İşletim sistemi bölüntüsünü ve verileri doğrudan sıfırlar.
Aslında istediğim temiz kurulum bu sanırım, hiçbir kalıntı istemiyorum çünkü, güvenilir yöntem midir ? Garantiye etkisi var mıdır ?

Unutırsanız açılışta iPhone kilitlenir ve eski iCloud olmadan açmaz kendini.
Anladım teşekkürler, hesabımın şifreleri kayıtlı not defterimde.

Aslında istediğim temiz kurulum bu sanırım, hiçbir kalıntı istemiyorum çünkü, güvenilir yöntem midir ? Garantiye etkisi var mıdır ?

Anladım teşekkürler, hesabımın şifreleri kayıtlı not defterimde.
iTunes Apple'ın kendi programı. DFU mod da sistem bölümünde olası bir problemde müdahale için bir yöntem. Garantiye bir etkisi yok. DFU mod ile sıfırlamak için bir sorun olması da gerekmiyor.

iTunes Apple'ın kendi programı. DFU mod da sistem bölümünde olası bir problemde müdahale için bir yöntem. Garantiye bir etkisi yok. DFU mod ile sıfırlamak için bir sorun olması da gerekmiyor.

Merhaba, iTunesi indirdim fakat telefonu görmüyor bir türlü.

Merhaba, iTunesi indirdim fakat telefonu görmüyor bir türlü.
Aygıt yöneticisinden driver kimliğini drp.su üzerinden aratıp sürücüyü manuel kurun. Mağazadan kurunca driver kurmuyor iTunes.

Yeni konular

Geri
Yukarı