iPhone Uygulamaları Açılıp Kapanıyor

Classox

Decapat
Daha fazla  
App Store dışı Jailbreak yapmadan pandahelper veya altstore sayesinde indirdim fakat uygulamayı açmak için uygulamaya tıklıyorum, siyah ekran geliyor ve uygulama anında kapanıyor. Her yerde çözümünü arattım. Lütfen bir bilgisi olan yardım edebilir mi?

Son düzenleme:
Maalesef, Jailbreak işlemi yapmadan yüklenen App Store dışı uygulamaların hiçbirisi stabil değil, bazen de güncellenmiyor.

Maalesef, Jailbreak işlemi yapmadan yüklenen App Store dışı uygulamaların hiçbirisi stabil değil, bazen de güncellenmiyor.

Öncelikle yardımcı olmak istediğiniz için teşekkür ederim uygulama yükleniyor güncel olarak da fakat uygulama tıklıyorum açılmıyor siyah ekran geliyor tıkladığımda sonra ise giriş yapmadan anında kapanıyor Jailbreak yaparak aynı uygulamayı yüklemeyi denedim o da olmuyor ne yapacağım bilmiyorum şu siyah ekran geldikten sonra uygulamayı kapatma sorununu çözersem çözülecek gibi hissediyorum.
Konuyla alakalı birazdan video paylaşacağım.
@Oğuzhan T bir bilginiz varsa bana yardımcı olabilir misiniz lütfen?
Konuyla alakalı video gerçekten hiçbir yerde çözümü yok yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
@Oğuzhan T attığım videoda sorunu anlayabildiniz mi acaba?

Son düzenleme:
Öncelikle yardımcı olmak istediğiniz için teşekkür ederim uygulama yükleniyor güncel olarak da fakat uygulama tıklıyorum açılmıyor siyah ekran geliyor tıkladığımda sonra ise giriş yapmadan anında kapanıyor Jailbreak yaparak aynı uygulamayı yüklemeyi denedim o da olmuyor ne yapacağım bilmiyorum şu siyah ekran geldikten sonra uygulamayı kapatma sorununu çözersem çözülecek gibi hissediyorum.
Konuyla alakalı birazdan video paylaşacağım.
@Oğuzhan T bir bilginiz varsa bana yardımcı olabilir misiniz lütfen?
Konuyla alakalı video gerçekten hiçbir yerde çözümü yok yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
@Oğuzhan T attığım videoda sorunu anlayabildiniz mi acaba?
Maalesef bir bilgim yok. Sadece stabil değil ve uygulama uyumlu değildir diyebiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı