iPhone vs Android tartışması neden bitmiyor?

Ben şuan İphone 13 kullanıyorum mesela

Samsung Galaxy Z Fold3 5G Akıllı Telefon bu telefona 21 k verilmez ama i phone 14 cıkınca 13'ü satıp bu 2 telefon arasında kalacam büyük ihtimal ile tercihim i phone 14'den yana olacak çünkü bir samsunga 21 k verilmez.​

Sende Fold alma o zaman, Samsung dışında da marka var, gelirse 900 Dolardan Vivo X70 Pro+ alabilirsin mesela.

Almicam zaten Samsung'a o kadar para vermem o telefonların Amerika'da 900 ile 1 k dolar olduğunu bende biliyorum ama biz TR'de yaşıyoruz buna yapacak birşey yok bu arada i phone 13'den çok memnunum.
Bu arada bende zamanında Samsung S8 sonra i phone 5s 6s kullandım sonra M31 aldım ondan sonra biraz param vardı birazda kredi çektim PC topladım ve i phone 13 aldım gayette memnumum yani istersem 500.000 TL'ye PC Toplarım 50.000 bin TL'ye telefon alırım ne kıskanç insanlar var

Almicam zaten Samsung'a o kadar para vermem o telefonların Amerika'da 900 ile 1 k dolar olduğunu bende biliyorum ama biz TR'de yaşıyoruz buna yapacak birşey yok bu arada i phone 13'den çok memnunum.
Bu arada bende zamanında Samsung S8 sonra i phone 5s 6s kullandım sonra M31 aldım ondan sonra biraz param vardı birazda kredi çektim PC topladım ve i phone 13 aldım gayette memnumum yani istersem 500.000 TL'ye PC Toplarım 50.000 bin TL'ye telefon alırım ne kıskanç insanlar var
E tamam Samsung al demiyoruz zaten, kıskançlıkla alakası yok. Paranla istediğini yap. Gram umurumuzda değil. Konunun başlığı "Neden iPhone vs Android tartışması bitmiyor.", ama sen burada neden iPhone en iyisi, Samsung'a para verilmez diyorsun. Lütfen sakinleş, ve biraz düşün. Ben burada sadece sana seslenmiyorum, birşeyler kanıtladığını sanan fanboylara sesleniyorum.

Geri
Yukarı