Intel vs AMD vs NVIDIA tartışması yanlış

Hyacinthus

Decapat
Yer
St. Petersburg/Rusya Federasyonu
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar öncelikle. Forumda ve genel olarak her yerde sanki insanlar takım tutarmış gibi markaları tutuyor. AMD veya Intel'in performansı diğerini geçtiği zaman sanki tuttuğu takım maç kazanmış gibi davranıyorlar. Hiçbirimize direkt girdisi olmayan ve kendi kar amaçları doğrultusunda hareket eden bu firmaları bu şekilde sevmek ne kadar doğru? İnsan hangi markanın hangi modelini F/P olarak görüyorsa veya yüksek performanslı olarak görüyorsa onu tercih etmeli ama şu an saçma bir marka çılgınlığı var. Her firmanın AMD, Intel veya NVIDIA fark etmez çok güzel modelleri var farklı işlere hitap eden. İçlerinde bir marka şu iş için müthiş diğeri çöp diye bir düşünce çok yanlış geliyor. Neyse içimi dökmek istedim iyi forumlar dostlar.

Çok haklısın. Her alanda böyle bu. Dikkat ettim de insanlar aldığı ve kullandığı markanın ürünlerini kullanınca bir savunma isteği duyuyorlar.

Bu konu hakkında güzel yorumlar yapıldığını düşündüğüm bir video. Amacım AMD'yi savunmak değil rekabetin teknolojiyi ne kadar geliştirdiğini göstermek. Önemli olan her zaman son kullanıcı olmalı. Hiçbir marka tekelleştirilmemeli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu konu hakkında güzel yorumlar yapıldığını düşündüğüm bir video. Amacım AMD'yi savunmak değil rekabetin teknolojiyi ne kadar geliştirdiğini göstermek. Önemli olan her zaman son kullanıcı olmalı. Hiçbir marka tekelleştirilmemeli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de izledim bu videoyu. AMD'nin bu gayretini tebrik etmek lazım tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı