iPhone vs Samsung S serisi

Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi sosyaller iyi günler. Elimde Redmi Note 9 Pro var halihazırda. Telefon hala yağ gibi akıyor batarya sorunsuz ama ekranı yerinden çıktı ve bazen kenarları kendi kendine dokunma yapıyor. Bir ihtimal güncelleme şansım olabilir. Ultralar Pro Max'ler gibi çok büyük ekranlar istemiyorum. Sizce S23-22 ya da düz 14 mü tercih edilmeli. Pek oyun oynamam. En fazla forum, YouTube ve telefon görüşmesi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese iyi Sosyaller iyi günler. Elimde Redmi Note 9 Pro var halihazırda. Telefon hala yağ gibi akıyor batarya sorunsuz ama ekranı yerinden çıktı ve bazen kenarları kendi kendine dokunma yapıyor. Bir ihtimal güncelleme şansım olabilir. Ultralar Pro Max'ler gibi çok büyük ekranlar istemiyorum. Sizce S23-22 ya da düz 14 mü tercih edilmeli. Pek oyun oynamam. En fazla forum, YouTube ve telefon görüşmesi.

Şahsi önerim S23.

Hocam eğer ticari amaçlı düşünüyorsanız iPhone 14 de alabilirsiniz ama genel olarak S23 çok daha iyi.
Tek amacım keyifle uzun süre kullanmak hocam. Aslında konu etmem ama iPhone 6s var babamda hala kullanır sıkıntısız. Bu uzun ömürlülük için sormuştum sadece lakin fiyat olarak bakınca da değmiyor günümüzde.

Tek amacım keyifle uzun süre kullanmak hocam. Aslında konu etmem ama iPhone 6s var babamda hala kullanır sıkıntısız. Bu uzun ömürlülük için sormuştum sadece lakin fiyat olarak bakınca da değmiyor günümüzde.
O zaman S23 alın geçin hocam. Şimdiden hayırlı olsun.

TR konumlandırılması baz alındığında S23, bütün iPhone'lardan daha mantıklı bir konumda. SoC'da ve ön kamerada 14 Pro'yu geçen, arka kamera paketinde ise çok rahat baş edebilen bir cihazı iPhone 12 fiyatına alıyorsunuz ve globalde 14 ile aynı fiyatta.

Benim önerim de S23 alıp geçmeniz yönünde.

İçerik tüketmek için android yeterlidir. Sosyal medyaya video yüklemiyorsan video işleyip export almıyorsan veya yatırım olarak bakmıyorsan iPhone almak hele yurtiçinden almak çok da mantıklı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı