iPhone X vs Samsung S10 serisi

S10+ vardı bende. Isınıyor diye satmıştım. Almak istediğin cihazı da bir süre kullan ısınma rahatsız ediyor mu diye bak. Elindeki iPhone X'ten şimdilik geçmeye bence gerek yok. Ha geçersen ekran, şarj olma süresi vs. gibi konularda iyileşmeler yaşarsın.

Şuan bende iPhone X var aktif olarak kullanıyorum. Günlük kullanıcıysan performans anlamında çok bir fark görmezsin bence uygulamalarda. Bendeki iPhone X'in bataryası 74 ona rağmen performans kaybı yaşamıyorum.

Hmm o zaman 2022'de çıkan dandik MediaTek işlemciler A11'den daha iyi :D

Arkadaşımda GM22Pro var bu yazıyı ona da okuttum çocuk gülmekten patladı.

Arkadaşlar forum ve arkadaşlarım yakın çevremde dahil S20 altına geçme dediler harbi biraz testlere baktım S20FE denen cihazlar yakın performanslar variyormuş iPhone X le vazgeçtim.

S10 serisi X'e göre daha iyi ama zaten aktif olarak kullandığınız bir telefon gerek yok geçmeye, hem arkadaşın da dediği gibi güncelleme desteği bitti fakat X güncelleme almaya devam ediyor.

Kesinlikle Samsung S10+ Plus almalısınız. iPhone X'e göre daha iyi bir cihaz pişman olmazsınız.

S10+ kullanıyorum 2019 yazından beri, 4. senem. Görüntülü konuşma sırasında telefon zorlanabiliyor (iPhone X ne durumda bilmiyorum kendi deneyimlerimi paylaşıyorum). Bazen Spotify olsun (uygulama sebepli de olabilir) donabiliyor. Güçlü telefon mu evet, pişman etmez. Ama zaten iPhone X gibi bir telefondasınız. O yüzden hiç gerek olmadığı düşüncesindeyim. Şu 4 yılda 2 kere telefon birden kendini yeniden başlattı donduğu için. Kamera çok şarj yiyor bunu da eklemek isterim.

S10+ kullanıyorum 2019 yazından beri, 4. senem. Görüntülü konuşma sırasında telefon zorlanabiliyor (iPhone X ne durumda bilmiyorum kendi deneyimlerimi paylaşıyorum). Bazen Spotify olsun (uygulama sebepli de olabilir) donabiliyor. Güçlü telefon mu evet, pişman etmez. Ama zaten iPhone X gibi bir telefondasınız. O yüzden hiç gerek olmadığı düşüncesindeyim. Şu 4 yılda 2 kere telefon birden kendini yeniden başlattı donduğu için. Kamera çok şarj yiyor bunu da eklemek isterim.

Hocam donma kasa yaşamadım hiç.

Yeni konular

Geri
Yukarı