iPhone Wi-Fi yavaşlığı

mhuseyinyavuz

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bir ay süresince devam eden sıkıntımı paylaşmak istiyorum. Sadece telefonumda olan bu problem kafayı yedirtmek üzere. 4G ile kullandığım zaman problem yok ancak Wi-Fi'ye geçince 1 Mbps hıza düşüyor ve haliyle kanser ediyor. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Not: PC'de internet hızlı sorun yok.

F9CA8894-BEE9-47B6-B9D5-F9D3743E5181.png

Aynı sorunu bende yaşıyorum haftada birkez ağ ayarlarını sıfırlıyorum düzeliyor fakat kesin çözüm değil.

iPhone'ların internet çekim kalitesi çok düşük. Mesafeden çok fazla etkileniyor. LG G4 cihazımla 30-40 farklı Wi-Fi görebildiğim yerde iPhone 7 ile en fazla 2-3 Wi-Fi görebiliyordum. Onlarda ya bir üst kattaki komşunun ya da bir alt kattaki komşunun Wi-Fi'ı. Birçok Android ve iOS cihaz değiştirdim ve aynı sonuca ulaştım. Modeme yaklaşın ya da modemi kendinize yaklaştırın.

iPhone'ların internet çekim kalitesi çok düşük. Mesafeden çok fazla etkileniyor. LG G4 cihazımla 30-40 farklı Wi-Fi görebildiğim yerde iPhone 7 ile en fazla 2-3 Wi-Fi görebiliyordum. Onlarda ya bir üst kattaki komşunun ya da bir alt kattaki komşunun Wi-Fi'ı. Birçok Android ve iOS cihaz değiştirdim ve aynı sonuca ulaştım. Modeme yaklaşın ya da modemi kendinize yaklaştırın.
Bunu ciddi olarak yazmadınız galiba. Şuan modemin 20 cm uzağındayım ona rağmen bu durumda
Telefon modeli ne? Force restart atınca bile düzelmiyor mu?
6s model cihazım. Kaç kez başlattım yeniden aylardır böyle.
Aynı sorunu bende yaşıyorum haftada birkez ağ ayarlarını sıfırlıyorum düzeliyor fakat kesin çözüm değil.
Ben denedim yine düzelmiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı