iPhone X alınır mı?

Bütçe
5.200
Arkadaşın verdiği 5S örneği mesela bana 6’dan hep güçlü gelmiştir nedense zaten 6’dan daha fazla güncelleme aldı ve kasa olarak da dayanıklı iPhone 6 biraz es geçilmiş model oldu . 6S 7 8 X 11 SE 12 gibi çok iyi ve uzun ömürlü güçlü modelleri var eski modelleri(6s 7 8) hala güçlü. Bir de XR var hala üretiyor Apple ve çok satan telefonu oldu çok beğendiğim bir model.
Tasarımsal geçiş modeli olduğu için 6 serisi biraz sıkıntılıydı, 6S ile cilalandı ve 7'de problemler tamamen çözüldü. iPhone X ise çentikli tasarıma geçiş modeli ama arada derede kalacağını sanmıyorum. Ha ne var ki XR daha uzun süre güncelleme alacaktır daha yeni olmasından mütevellit. Ama arkadaş iPhone X gibi premium yapıda bir telefon istiyorsa ve ikinci el olarak da gayet temiz bir cihazsa bence tercih edebilir.

Kibar ve iyi bir telefon kullanmak için tercihim iPhone X tarafından kullanmayı düşünüyorum aklıma takılan soru daha ne kadar güncelleme alır beni ne kadar ileri taşıyabilir.

Tavsiyem SE 2020 almanız. Anladığım kadarıyla Android tarafına sıcak bakmıyorsunuz. Büyük bir ihtimalle güncelleme olayındandır.
Kibar ve iyi bir telefon kullanmak için tercihim iPhone X tarafından kullanmayı düşünüyorum aklıma takılan soru daha ne kadar güncelleme alır beni ne kadar ileri taşıyabilir.

2018'de çıkan bir telefon. Bundan sonra 2-3 güncelleme alır.

Tavsiyem SE 2020 almanız. Anladığım kadarıyla Android tarafına sıcak bakmıyorsunuz. Büyük bir ihtimalle güncelleme olayındandır.

2018'de çıkan bir telefon. Bundan sonra 2-3 güncelleme alır.

Beni 4 sene taşısa yeterli bu telefon 7 güncelleme alır diye duymuştum 7 güncelleme alırsa 4 güncelleme daha alabiliyor ve iPhone 11 sen daha kibar bana boyut ve zariflik önemli.

Beni 4 sene taşısa yeterli bu telefon 7 güncelleme alır diye duymuştum 7 güncelleme alırsa 4 güncelleme daha alabiliyor ve iPhone 11 sen daha kibar bana boyut ve zariflik önemli.

4 Güncelleme alacak. Bana sorarsanız X yerine Android tercih edilebilir. Apple isterseniz SE 2020 modelini şiddetle tavsiye ederim.

4 Güncelleme alacak. Bana sorarsanız X yerine Android tercih edilebilir. Apple isterseniz SE 2020 modelini şiddetle tavsiye ederim.

Önerin için teşekkürler ekran hoşuma gitmedi aklımdan geçti aslında ama ekran kalitesi daha üstün X'in ve aldım şuan ona geçtim gerçekten bir harika iPhone 11 ile kıyaslarsan kameradan hariç bir şey fark edeceğini sanmıyorum.

Sence de 4 güncelleme aşırın aslında daha yeni telefon eski denilmez.
Önerin için teşekkürler ekran hoşuma gitmedi aklımdan geçti aslında ama ekran kalitesi daha üstün X'in ve aldım şu an ona geçtim gerçekten bir harika iPhone 11 ile kıyaslarsan kameradan hariç bir şey fark edeceğini sanmıyorum.

Sence de 4 güncelleme alır mı aslında daha yeni telefon eski denilmez.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı