iPhone X alınır mı?

Bütçe
10000
Valla ben her zaman 11 128 gb altı alınmaz diyorum ki hatta minimum bence 12 serisi alınmalı, o da çok Apple ekosistemi istiyorsanız .Onun dışında ben o fiyat bandında sıfır bir android telefon almanızı şiddetle tavsiye ederim. Apple telefonlar güçlü bunu inkar edemeyiz ama bu bir zevk meselesi gibi.

Valla ben her zaman 11 128 gb altı alınmaz diyorum ki hatta minimum bence 12 serisi alınmalı, o da çok Apple ekosistemi istiyorsanız .Onun dışında ben o fiyat bandında sıfır bir android telefon almanızı şiddetle tavsiye ederim. Apple telefonlar güçlü bunu inkar edemeyiz ama bu bir zevk meselesi gibi.
peki android telefon önerirmisiniz

iPhone X biraz deneysel bir cihaz. Genel iPhone serisine dahil değil de sanki böyle bir şeyler denemek için üretilmiş ayrı bir cihaz gibi. Haliyle etrafta çokça iPhone X'in sorunlarına dair konular ve mesajlar görmeniz muhtemel. Biraz daha ekleyerek en azından iPhone X'in hatalarından arındırılmış hali XS'i almanızı tavsiye ediyorum. 6S'ten büyük bir güncelleme olacaktır sizin için hem hız hem tasarım hem batarya anlamında.

Yeni konular

Geri
Yukarı