iPhone X pil ömrü azalıyor

eemiratar

Hectopat
Daha fazla  
iPhone X için Spigen 18W hızlı şarj aldıktan sonra 4 günde pil yüzdem 82'den 79'a kadar indi. Hızlı şarj oluyor ısınma falan da olmuyor. Acaba sorun şarj cihazında mı ya da kabloda olabilir mi? Kablo baseus 2.4 amper. Bu arada Spigen 18W şarj cihazının 2.4 amper çıkışını göremedim üzerinde.

iPhone X için Spigen 18W hızlı şarj aldıktan sonra 4 günde pil yüzdem 82'den 79'a kadar indi. Hızlı şarj oluyor ısınma falan da olmuyor. Acaba sorun şarj cihazında mı ya da kabloda olabilir mi? Kablo baseus 2.4 amper. Bu arada Spigen 18W şarj cihazının 2.4 amper çıkışını göremedim üzerinde.

Cihaz en fazla 10W hızlı şarj alabilir. Fakat orijinal adaptör kullanılmadığı için zarar görmüş.

Orijinal şarj cihazını edinin.

Pil ayarlardan pil sağlığına göre pil sağlığı değerlendirmek yanlış amperi daha yüksek bataryalar mevcut
Bu batarya linkinde sökmek için ekipmanlar mevcut ben bütün bataryaları Deji kullanıyorum ve memnunum toz bandı da alırsan su toz dayanıklılığı da sağlamış olursun.
Kendin değiştirebilirsin ve çok daha ucuza gelir.

Spigen o kadar kötü bir marka değil niye öyle oldu anlamadım kabloyu 2 amper olarak değiştirsem etkisi olur mu acaba? iPhone X desteği 18W diye araştırmıştım ama 10W neden?
Arkadaşlar kabloyu değiştim pil sağlığım 78'e düştü evin voltajında sıkıntı var bazen şalterler atıyor zaten ya da kullandığım üçlü priz dandik bu gibi etkenler zarar verir mi telefona? Çünkü Spigen'in 18W şarj aletini kullanan birçok insan var ve herhangi bir sorun yaşadıklarını okumadım fikri olan var mı acaba ya?
Yarın batarya değişimi yapacağım zaten.
Bu arada bataryanın şarj döngüsü 1050.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orijinal adaptörünü alın cihazın. Böyle kullanmak riskli de.

Geri
Yukarı