iPhone X Resim ve Videolar PC'ye Nasıl Yedeklenir?

EMREKAYA40

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yeni bir iPhone kullanıcısıyım Windows bilgisayarıma resimlerimi, videolarımı bozulmadan aktarmak istiyorum çözünürlük kaybı olmadan. (Portre resimleri portre, ağır çekim videolarını ağır çekim görmek istiyorum PC'de.) iCloud aldım fakat toplu indirirken de sıkıntı çıktı, resimlerin, videoların bazıları jpg bazıları, hevc diye saçma bir biçimde kaydolmaya başladı. En güzel veri aktarımını nasıl yapabilirim? Bana yardımcı olabilecek biri olursa çok teşekkür ederim hayırlı günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Win 8.1 kullanırken cihazı bağladığınız zaman Bilgisayarım üzerinden Harici Disk benzeri bir bağlantısı açılıyordu. Buradan dosyalarınızı masaüstüne sürükleyerek alabilirsiniz. Fakat bir şeyleri sürükleyerek iPhone cihaza atamazsınız unutmayın:) Windows 10 üzerinden denemedim açıkçası.

Win 8.1 kullanırken cihazı bağladığınız zaman Bilgisayarım üzerinden Harici Disk benzeri bir bağlantısı açılıyordu. Buradan dosyalarınızı masaüstüne sürükleyerek alabilirsiniz. Fakat bir şeyleri sürükleyerek iPhone cihaza atamazsınız unutmayın:) Windows 10 üzerinden denemedim açıkçası.
Windows 10’da da aynı şekilde fakat; Live Photo yüzünden video şeklinde oluyor dosyalar.

PC ye iTunes indirin. Telefonunuzu PC'ye baglayin ve telefonda beliren "Cihaza Guven" secenegine tiklayin. Ardindan "Bilgisayarim" kisminda telefonunuz gorunecek. Tiklayin ve telefonunuzun icerisindeki medyalara erisim saglayin. Oradan ayni USB den bir dosyayi PC nize atar gibi resimlerinizi vs alabilirsiniz.

PC ye iTunes indirin. Telefonunuzu PC'ye baglayin ve telefonda beliren "Cihaza Guven" secenegine tiklayin. Ardindan "Bilgisayarim" kisminda telefonunuz gorunecek. Tiklayin ve telefonunuzun icerisindeki medyalara erisim saglayin. Oradan ayni USB den bir dosyayi PC nize atar gibi resimlerinizi vs alabilirsiniz.
Konuyu tam olarak okumadınız heralde?

Zaten arkadaş söyledi o şekilde atılabildiğini fakat; Live Photo özelliği yüzünden video olarak gözüktüğünden düzgün biçimde atılamıyor.

Ek olarak bilgisayardan Resimlere erişmesi için iTunes'i kurmasına da gerek yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı