iPhone X vs Samsung S10 serisi

Şahsen S10 serisine geçmezdim. Her ne kadar Samsung ilk tercihim olsa da halihazırda elimde iPhone X varken S10 serisine geçmek mantıksız olurdu. Hani iPhone 7 ya da 8'den geçiş deseniz kesinlikle geçmelisiniz derdim ama iPhone X güzel bir cihaz. Farklılık olsun derseniz başka tabii, farklılık isterseniz ben tavsiye ederim S10 serisi gerçekten güzel.

S10 modelinde daha iyi bir ekran, kamera, pil var ve daha yüksek hafıza ile geliyor. iPhone X şu an uygulamalarda şişmeye başlamıştır bile.

Her ikisi de yaşlı telefon ama S10 modeli 2 yaş daha genç, hani git hemen S10 al demiyorum, canın değişiklik istiyorsa al çünkü gerçekten gereksiz bir değişim olur.

Bu arada Android tarafında güncelleme önemli ama hani bittiği zaman iPhone telefonlardaki gibi uygulamalar sorun yapmıyor, bugün bir iPhone 6 neredeyse kullanılamaz haldeyken Xperia Z2 ya da LG G2 hala tum uygulamalarda aktif çalışır.

Beğenmedim atan kişiler iPhone kullanan ve babasının markası gibi savunun arkadaşlarımızdır.
Son paragrafta söyediklerinin doğrusu aslında tam tersi oluyor. Mesela hem Xperia Z2 hem iPhone 6; iki telefon da dolabımda duruyorlar ve Iphone 6 uzun vadede her zaman daha stabil, daha düzgün çalışıyor. Uzun süre sorunsuz kullanma konusunda iPhone her zaman en iyisi. iPhone sevmiyorum ama işin gerçeği bu.

Arkadaşlar herkes değmez falan diyor o zaman iPhone X S10 ile rakip diyebilir miyiz dışarıdan arkadaşlarımda aynı şeyi dediler.

Arkadaşlar herkes değmez falan diyor o zaman iPhone X S10 ile rakip diyebilir miyiz dışarıdan arkadaşlarımda aynı şeyi dediler.
S9 ile iPhone X rakip benim bildiğim. S9 Plus kullanıyorum, iPhone X de denemiştim. Bana S9 Plus daha iyi geliyor mesela iPhone X karşısında. S10 da S9'un bir üstü olduğuna göre her halükarda iPhone X ile ya eşit ya da daha iyi.

Sen git yeni bir telefon kullan ilk, sonra bak bakalım yağ gibi akıyor mu iPhone 7? Sende fanboyluk var gibi kanka.

Patates iPhone 7'yi burada öven birisine laf anlatmak pek akıl işi değil ama olsun :D
A11 işlemciyi uygulamada şişer diyen birisine de Apple anlatmak akıl işi değil.

Geri
Yukarı