iPhone X vs Xiaomi Mi 9

Creaters

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. 2 yıldır iPhone X kullanıyorum fakat artık sıkılmaya başladım. Uzunca bir araştırma yaptım ve bunu satıp mi 9 almaya karar verdim. Fakat pişman olmakta istemiyorum, sizin düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tuketim çılgınlığı nedir ya bu kadar, doğmamış çocuklarımızın bile borcu var suan farkında miyiz ? Değmez mi 9’a geçmene iPhone X’ten orası ayrı zaten (s10e veya note 9’a bak istersen).

Yorumlarınız için teşekkürler. S10e ile mi 9 u da kıyasladım mi 9 u tercih eden çok sayıda insan var. Tabi s10e tercihi de baya fazla.

Bide şu şekilde düşünüyorum bir tarafta 2 yıllık telefon bir tarafta sıfır telefon.

Epeyden karşılaştırma yaptığımda ise mi 9’un X’den 19 puan fazla olduğunu görüyorum.

Arkadaşlar merhaba. 2 yıldır iPhone X kullanıyorum fakat artık sıkılmaya başladım. Uzunca bir araştırma yaptım ve bunu satıp mi 9 almaya karar verdim. Fakat pişman olmakta istemiyorum, sizin düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum.
iPhone X'ten Mi9'a geçme arayüzü (MIUI 10) iğrenç bence X'i satıp iPhone 11'e geçebilirsin. Fiyatı 7.300 tl.

Yorumlarınız için teşekkürler. S10e ile mi 9 u da kıyasladım mi 9 u tercih eden çok sayıda insan var. Tabi s10e tercihi de baya fazla.

Bide şu şekilde düşünüyorum bir tarafta 2 yıllık telefon bir tarafta sıfır telefon.

Epeyden karşılaştırma yaptığımda ise mi 9’un X’den 19 puan fazla olduğunu görüyorum.
S10e kullanıyorum. Şuan alacak olsam yine bunu alırdım. Sorun varsa sorabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı