iPhone X’i tavsiye eder misiniz?

"Trilyonlarım olsa o kadar para vermem daha ucuz Android telefonlara yönelirim." demek de çok mantıklı değil sanki:)
Ben asla bir telefona o kadar para bayılmam gerçekten ne kadarım olursa olsun. Gereksiz yani bana göre. Şuan Z1 aldım ilk ve tek telefonum onu da ilk çıktığı zamanlar aldım. Gidebildiği yere kadar da kullanmayı planlıyorum.

Alan arkadaşlarım 6000 tl parayı dans eden emojilere ve yüzümü tanıyan bu cihaza vereceğime 8 Plus alır üzerine ekleyip sistem dizerdim diyorlar. Ben de aynı fikirdeyim annem 8 Plus aldı cihaz resmen uçuyor.

iPhone cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Alınmaz, tavsiye etmiyorum. Yapılan karşılaştırmalarda Samsung Galaxy S9 Plus'ın açık ara önde olduğu bariz ortada... Eğer bir fanboy -elmacı- değilseniz Samsung'u tercih edin. iPhone donanım olarak herzaman geriden gelmiştir.

Alınmaz, tavsiye etmiyorum. Yapılan karşılaştırmalarda Samsung Galaxy S9 Plus'ın açık ara önde olduğu bariz ortada... Eğer bir fanboy -elmacı- değilseniz Samsung'u tercih edin. iPhone donanım olarak herzaman geriden gelmiştir.
iPhone-X-VS-Samsung-Galaxy-S9-speed-test.jpg

Ciddi değilsinizdir umarım. iPhone X in 2017 de çıktığını da unutmamak lazım.

@Xoloth S9 Plus, X modelinden güçlü değil. CPU ve GPU olarak X daha iyi. Attığın videodaki skor SD 845 modelinin skorudur. 9810 çok daha güçlü bir model SD 845 modeline göre. 9810 modeli tek çekirdekte 3500 alıyor, Apple A10 işlemcisine kafa tutuyor.
S9 Plus kamera, ekran ve batarya olarak daha iyi bir telefon. Bu fiyatlara her iki cihazda alınmaz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı