iPhone X’i tavsiye eder misiniz?

Apple platformu kullanan biri olsaydım, iPhone 8 Plus alırdım. Kamera olarak da aşırı bir fark yok.
Bütçeniz müsaitse, sizin karar vereceğiniz bir iş.

Yakın zamanda kardeşime aldık ve gerçekten güzel bir cihaz. Yani benim 7 modeli yanında baya bir sönük kaldı açıkçası:) Ama X modeli işte biraz bütçe meselesi devreye giriyor malum. Sizin bütçenize uygunsa alabileceğiniz bir cihaz. 8 Plus modeli de güzel bir cihaz ama standart tasarıma sahip olduğu için insan bir tereddütte kalabiliyor. Kardeşimin cihazını kullanınca açıkçası bir gaza geldim ben de alsam mı diye:) Kısacası tavsiye ederim güzel bir cihaz. Bütçeniz uygunsa tabi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En iyi cevap diye kim işaretliyor peki böyle durumlarda?

Son düzenleme:
Yakın zamanda kardeşime aldık ve gerçekten güzel bir cihaz. Yani benim 7 modeli yanında baya bir sönük kaldı açıkçası:) Ama X modeli işte biraz bütçe meselesi devreye giriyor malum. Sizin bütçenize uygunsa alabileceğiniz bir cihaz. 8 Plus modeli de güzel bir cihaz ama standart tasarıma sahip olduğu için insan bir tereddütte kalabiliyor. Kardeşimin cihazını kullanınca açıkçası bir gaza geldim ben de alsam mı diye:) Kısacası tavsiye ederim güzel bir cihaz. Bütçeniz uygunsa tabi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En iyi cevap diye kim işaretliyor peki böyle durumlarda?
Ben yani soru sahibi.

Birçok Android cihazda taklidi olmasına rağmen hala rakipsiz olan Face ID gerçekten çok kullanışlı. Tasarımına bu kadar laf edilmesine rağmen herhalde bir on tane kadar çentikli Android cihaz tanıtılmıştır. Bütçe sorunu hiç yoksa alınabilir. Ancak varsa iPhone 8 alınması taraftarıyım. Kamera tarafında Plus modelleri daha başarılı olsa da ihtiyaç yoksa Plus'ların gereksiz büyük olduğunu düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı