iPhone XR 2022'de alınır mı?

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, 2. el iPhone XR almayı düşünüyorum, şu an fiyatları 10 bin civarlarında dolaşıyor. Sizce XR alınır mı? Pek fazla oyun oynamıyorum, genellikle sosyal medyada geziniyorum.

Merhaba, 2. el iPhone XR almayı düşünüyorum, şu an fiyatları 10 bin civarlarında dolaşıyor. Sizce XR alınır mı? Pek fazla oyun oynamıyorum, genellikle sosyal medyada geziniyorum.

O fiyata alınmaz.

Ben kullanıyorum. 2021 ekim ayında aldım. Memnunum, halen hızlı güzel. Kamerası ayrı güzel zaten. Ama güncel olarak bir tık geride kalıyor. Alınabilir.

O fiyata XR alınmaz. Donanım güncelliğini kaybetti, 2 sene sonra yüksek ihtimal yazılım güncellemesi almayacak. Günümüzde iPhone 11 bile artık sıfır olarak alınmayacak durumda. İkinci el iPhone 11 bakabilirsiniz ancak sıfır alınacak en son telefon iPhone 12'dir.

O fiyat bandında daha iyi android telefonlar var.
Android telefon istemiyorum, şu anda android telefon kullanıyorum ve bir türlü alışamadım hoş gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı