Çözüldü iPhone XR IMEI sorgulamada ithalat yoluyla kaydedilmiş ne demek?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ZeynelSlett

Centipat
Daha fazla  
Model numaram tu kutusunda da tur yazıyor ama e-Devlet'ten baktım ithalat yoluyla kaydedilmis ama kayıtlı diyor. Yanında ( e SIM) yazıyor nedeni nedir?

Çözüm
Model numaram tu kutusunda da tur yazıyor ama e-Devlet'ten baktım ithalat yoluyla kaydedilmis ama kayıtlı diyor. Yanında ( e SIM) yazıyor nedeni nedir?
Yurtdışında üretilen telefonlar ülkeye sokulurken IMEI'leri kaydediliyor. Bu da ithalat yoluyla kaydedilen IMEI olarak geçiyor.
Yurtdışında üretilen telefonlar ülkeye sokulurken IMEI'leri kaydediliyor. Bu da ithalat yoluyla kaydedilen IMEI olarak geçiyor.

Çözüm
Yurt dışında üretilen telefonlar ülkeye sokulurken IMEI'leri kaydediliyor. Bu da ithalat yoluyla kaydedilen IMEI olarak geçiyor.

Peki IMEI numarası kayıtlı (e SIM) yazıyor bunun nedenini merak ettim. E SIM yazıyor ya yanında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı telefonlarda normal SIM ve eSIM var, IPhone'larda da bir normal bir de eSIM var. Diğer IMEI'nizi sorgularsanız eSIM yazmaz büyük ihtimalle.

Oh be abi adamsın içime bir kurt dustu yeni telefon aldım ikinci el.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…