iPhone XR mi XS Max mi?

Carnage

Hectopat
Merhaba iPhone XR ya da XS Max alacağım.

Lütfen aşağıdaki seçenekler dışında telefon önermeyin.

Eğer XS Max alırsam başka hiçbir ürün alamıyorum telefonun yanına.

Eğer XR alırsam şu ürünlerle birlikte alabiliyorum:

iPhone XR 64GB + Apple iPhone XR Smart Battery Case + Apple AirPods 2 Wireless Case Kablosuz Kulaklık + iPhone XR Buff Ekran Koruyucu + cebime 500 TL kalıyor.

Sizce hangisi daha mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de mantıksız. Bi de elindeki tüm parayı harcamak zorunda mısın? XR'ın üstüne bir sürü şey alıyorsun. Samsung S 10 alırsın XR fiyatına daha mantıklı. Ama illa ikisinden birini alacağım dersen XS Max tabii ki de XR'a asla o para verilmez. Ama S10 al bence para faktörünü çıkarsak da daha iyi bir telefon.

Son düzenleyen: Moderatör:
XS Max çok daha mantıklı. Kötü kasa iyi ekipman mı iyi kasa kötü ekipman mı gibi düşünün. Karar size kalmış. Zaten ekstra alacaklarınız arasında tek mantıklı olan AirPods.

P30 ülkemizde satılmayacak. P30 Pro modeli sadece satışa çıkarılıcak. P30 Pro modeli dahi XS Max ten daha ucuza satışa çıkar.
Amazon.com'dan alınabilir olacak bilginiz olsun ve ya Neweeg :)

@Silinen üye Bildiğim kadarı ile yurt dışından telefon satın almak yasamız gereği yasak, yani maalesef. :D

Soruya gelirsek, bence Xs Max yerine düz Xs alın. Kalan para ile AirPods + kılıf alırsınız.

Merhaba iPhone XR ya da XS Max alacağım.

Lütfen aşağıdaki seçenekler dışında telefon önermeyin.

Eğer XS Max alırsam başka hiçbir ürün alamıyorum telefonun yanına.

Eğer XR alırsam şu ürünlerle birlikte alabiliyorum:

iPhone XR 64GB + Apple iPhone XR Smart Battery Case + Apple AirPods 2 Wireless Case Kablosuz Kulaklık + iPhone XR Buff Ekran Koruyucu + cebime 500 TL kalıyor.

Sizce hangisi daha mantıklı?

Bu kılıfı almak zorunda mısınız ? takarsanız cebinize sığmayacak ve kötü bir görünüm olacak. Bugünlerde dediğiniz telefonları almak pek mantıklı değil

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı