iPhone XR vs 11

Jake Peralta

Hectopat
Arkadaşlar 11 ve XR arasında kaldım. 11 almam biraz zor. O aradaki 800 lira benim için biraz zorlaştı. Buradaki asıl sorum XR alınır mı? 11 almadığıma pişman olur muyum? Amacım günlük kullanım, dizi, video, sosyal medya.

Amacın günlük kullanım, dizi, video ve sosyal medya gibi basit işler ise bence XR da almamalısın. Her neyse, aralarında ahım şahım bir fark yok. Ancak iPhone 11, A13 Bionic kullanıyor. XR ise A12 Bionic. Ayrıca 11'in 1GB fazla belleği de var. Güncel olması açısından 11 daha mantıklı, ama kritik değil.

Arkadaşlar 11 ve XR arasında kaldım. 11 almam biraz zor. O aradaki 800 lira benim için biraz zorlaştı. Buradaki asıl sorum XR alınır mı? 11 almadığıma pişman olur muyum? Amacım günlük kullanım, dizi, video, sosyal medya.

Bende XR var telefon uçuyor ama keşke biraz bekleseydim 11 alsaydım diyorum tek kamerası çoğu Android kralı telefonu tokatlar ama 11 2 kamera olması falan daha mantıklı ve 1 sene fazla güncelleme alacaktır.

Ben telefonu yaklaşık 4-5 sene kullanıyorum başına bir şey gelmedikçe. 11 çıkmadan XR almıştım fakat biraz daha bekleyip keşke 11 alsaymışım. XR kesinlikle kötü bir telefon değil ancak daha iyisi varken ve uzun süreli kullanacaksan o 800 TL'ye hayli hayli değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı