iPhone XR yere düştü sadece şarjda elma logosu geliyor

selooo56677

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 2.el iPhone XR almıştım bugün yanlışlıkla yere düşürdüm ve telefon kapandı şarja taktığımda elma logosu geliyor ama açılmıyor şarjdan çektiğimde hiçbir şekilde ekranı açamıyorum batarya kaynaklı olma olasılığı var mıdır elimle kontrol ettiğimde de ekranın biraz dışarı doğru yerinden oynadığını gördüm, yardımcı olabilirseniz memnun olurum başına daha önce böyle bir şey gelen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar 2.el iPhone XR almıştım bugün yanlışlıkla yere düşürdüm ve telefon kapandı şarja taktığımda elma logosu geliyor ama açılmıyor şarjdan çektiğimde hiçbir şekilde ekranı açamıyorum batarya kaynaklı olma olasılığı var mıdır elimle kontrol ettiğimde de ekranın biraz dışarı doğru yerinden oynadığını gördüm, yardımcı olabilirseniz memnun olurum başına daha önce böyle bir şey gelen var mı?

Batarya kaynaklı hocam yüksek ihtimal, çünkü Apple cihazlarda batarya bağlı olmadığı zaman cihaz Apple logosunda Bootloop'a düşer yüksek ihtimal konnektor oynamıştır yerinden. Biraz bilginiz var ise alttaki 2 ekran vidasını çıkartıp batarya konnektörünü çkartıp takın.

Batarya soketi çıkmıştır ya da anakart katmanlar arasında kopukluklar olmuş olabilir.

Batarya konnektörü çıkmıştır. Veya ahize.

Yeni konular

Geri
Yukarı