iPhone 4 elma logosu gidip geliyor

Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4 GB DDR3 GeForce GT 240M Core 2 Duo P7370 İpad 8
Meslek
Sporcu (taekwondo)
Merhaba, geçen gün ucuza 2 tane 2.el iPhone 4 almıştım yedek kabloda verdiler sağ olsun. Eve geldiğimde adaptör aradım bulamayınca da Samsung adaptörü taktım mecbur ve cihazı açmayı denediğimde ilk önce iTunes ekranı geldi sonra da kapandı. Şarjdayken de değilken de Apple logosu gidip geliyordu. Sizce sorun telefonun nesinde var? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, geçen gün ucuza 2 tane 2.el iPhone 4 almıştım yedek kabloda verdiler sağ olsun. Eve geldiğimde adaptör aradım bulamayınca da Samsung adaptörü taktım mecbur ve cihazı açmayı denediğimde ilk önce iTunes ekranı geldi sonra da kapandı. Şarjdayken de değilken de Apple logosu gidip geliyordu. Sizce sorun telefonun nesinde var? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir süre şarj da bekletin. Pil tamamen bitmiş olabilir.

2010'da üretilen cihazı ne için aldınız onu anlayamadım. Nostaji olsun diye mi? Ayrıca ITunes'tan sıfırlamayı denediniz mi?

Evet nostalji amaçlı aldım şu an bilgisayar yanımda değil ITunes'la alakalı bir şey yapamıyorum.
Söylemeyi unuttum şarj 60 Ti olan şarj 60'tayken oldu kablosunu falan bende almadım satan kişi hediye etti ve bozulan telefon ara sıra durduk yere yüksek şarjdayken şarj bitti diyordu fakat şarj vardı peki pil hariç anakartta falan sorun var mıdır?

Bir süre şarj da bekletin. Pil tamamen bitmiş olabilir.

Peki kullandığım Samsung adaptörünümü takayım ya da 5 watlık Apple adaptörü bulmam gerekirmi.

@SerdarEdition hocam ilgilenebilir misiniz acaba rahatsız ettiysem kusura bakmayın.

2010'da üretilen cihazı ne için aldınız onu anlayamadım. Nostaji olsun diye mi? Ayrıca ITunes'tan sıfırlamayı denediniz mi?

iTunes 3uTools falan denedim șimdi 3UTools'ta -1 hatası verdi ITunes'de ise 9 hatası verdi.

Yeni fark ettim bir süre șarj olurken logo yanıp sönerken o ara itunesa geçiyormuș sanırım yazılım çökmüş ya da başka bir sorun her şey için teşekkürler.

Ve sonra da yine aynısı oluyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı