iPhone XR yükleme ekranı ardından kapanıyor

WoLLeG_0

Centipat
Daha fazla  
iPhone XR kullanıyorum. Telefonun şarjı 25-20 arasındayken bir sosyal medya uygulamasında veya bir oyun oynarken telefonun ana ekranına bir anda yuvarlak yükleme ekranı geliyor sonrasında direkt telefon kapanıyor. Tekrar açmaya çalıştığımda telefonun şarjı hiç yok gözüküyor. Telefonu şarja koyup 1-2 dakika bekledikten sonra telefon yine şarj kaçta kapandıysa o şarjda açılıyor ve yine aynı uygulamalarda düşük şarjda gezindiğimde yine direkt kapanıyor ama telefonun şarjı 50-70 iken böyle bir sorun yaşanmıyor. Çözümü veya bir fikri olan yazabilir mi? Telefonu yoksa garantisi vardı, oraya vereceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam maalesef ki telefonda problem var. Pil yüzdesini bilmiyorum ama, telefon gerçekten problemli. 15 gün geçmediyse vallaha diyorum iade edin.

Hocam iade yerine garantiye vereceğim bütçem sınırlı yenilenmiş telefondan başka telefon alamam garantiye vermeyi düşünüyorum

Hocam maalesef ki telefonda problem var. Pil yüzdesini bilmiyorum ama, telefon gerçekten problemli. 15 gün geçmediyse vallaha diyorum iade edin.

İademi edeyim garantiyemi vereyim hocam

Hocam iade yerine garantiye vereceğim bütçem sınırlı yenilenmiş telefondan başka telefon alamam garantiye vermeyi düşünüyorum

İademi edeyim garantiyemi vereyim hocam
Hocam size şunu söyliyeyim belki uygun fiyata belki pahalı fiyat aldınız bakın fiyat hakkında da konusmuyorum. En önemli parçası ekran değişmiş, bunu da geçtim. İade edin hocam garantiye vermeyin derim.. Size telefon öneririm merak etmeyin.

Geri
Yukarı