iPhone XS alınır mı?

Çok zorlarsam 10k civarı bütçem var iPhone telefon istiyorum iPhone 11 3-5 ay garantili telefonlar 11000 iPhone XS garantisiz 6500 7500 arası ve iPhone 11le rahat kapışıyor ekranı falan daha iyi ben XS alma taraftarıyım ama garantisi yok alınır mı? Sizce ne dersiniz?

Hayır alınmaz iPhone kullanıyorum madem 10k bütçen var biraz daha ucuz Android bir telefon al geri kalan paran yanına kalsın.

Çok zorlarsam 10k civarı bütçem var iPhone telefon istiyorum iPhone 11 3-5 ay garantili telefonlar 11000 iPhone XS garantisiz 6500 7500 arası ve iPhone 11le rahat kapışıyor ekranı falan daha iyi ben XS alma taraftarıyım ama garantisi yok alınır mı? Sizce ne dersiniz?

Garantisi olmaması dışında gayet iyi bir telefon.

Şöyle diyeyim Premium hissiyat + ekran kalitesi için XS - XS Max tercih edilebilir 11 yerine. Bende XS Max kullanıyorum 11'e göre çok belli bir ekran farkı var. Kamera işlemci hız olarak 11 önde olsa da telefon denince benim için ilk kriter ekran oluyor.

Arkadaşlar ben de ne kadar daha iyi olduğunu biliyorum fakat asıl soru şu garantisiz telefon alınır mı? Alınmaz mı yani bana ne gibi eksileri olur garantisiz telefonun.

Garantisiz telefon alınır telefonu ilk alırken her şeyine bakıp alacaksınız garantilide olsa aynı şekilde bakmanız gerekli zaten.

Telefonu almanızı önerir miyim derseniz hiçbir şekilde sorun olmaz tam tersine çok güzel bir panel ve malzeme kalitesine sahip bir cihaz ancak o cihazın OIS (optik imaj sabitleyici) yok, ön kamerası bütçenizdeki diğer iPhone cihazlar arasında daha düşük kalmakta (ve 1080P kayıt alabildiğini unutmamalı), pil olarak zaten hiçbir zaman başarılı olmamış bir cihaz ve ikinci el alıyorsunuz daha da berbat olması muhtemel olacaktır, A12 Bionic kullanan var mı burada bilmiyorum ama ısınmak konusunda kimi yerlerde elinden geleni ardına koymayan bir SOC olduğunu söyleyebilirim (A13 Bionic’te A11 Bionic’te farklı değil ancak alacağınız cihazın malzemesinin ısınmayan bir şey olduğunu söylemeyiz) bunların her birisini göze alın derim.
O fiyatlara iPhone olarak iPhone 11’de var ancak malzeme+ekran olarak düşüş yaşarsınız Xs’e göre ve ne kadar kamera, işlemeci, (özellikle) pil gibi şeylerin yükselmesiyle birlikte ödeyeceğiniz meblağ da yükselecektir.
(Yine de 6-7K bütçede ikinci el bir Xs/11/Xr/Xs Max’i Android bir cihaza kendim için alacak olsam tercih ederim, garantiyi pek önemsemem.)

Yeni konular

Geri
Yukarı