iPhone XS alınır mı?

Bütçe
15000
Öncelikle;
Bu konuyu okuyabilirsiniz hazırladığım. Sanırım Samsung veya herhangi bir Android telefon istemiyorsunuz. Bu durumda Samsung önermek abes kaçar. XS bu bütçeler de alabileceğiniz en iyi iPhone modellerinden birisi. Halen majör sürüm alıyor ve majör sürümlerle gelen yapay zeka özelliklerinin birçoğunu da alıyor. Hazırladığım konuyu detaylıca okursanız birçok sorunuza cevap bulabilirsiniz. :)

Öncelikle;
Bu konuyu okuyabilirsiniz hazırladığım. Sanırım Samsung veya herhangi bir Android telefon istemiyorsunuz. Bu durumda Samsung önermek abes kaçar. XS bu bütçeler de alabileceğiniz en iyi iPhone modellerinden birisi. Halen majör sürüm alıyor ve majör sürümlerle gelen yapay zeka özelliklerinin birçoğunu da alıyor. Hazırladığım konuyu detaylıca okursanız birçok sorunuza cevap bulabilirsiniz. :)

Zaten önceden okumuştum, teşekkürler beni anladığınız için. :)

-- Arkadaşlar Samsung kullanmak istemiyorum iPhone olarak 15000 TL bütçem var XS mi alayım yoksa IPhone'den başka bir şey mi alayım? --
Arkadaşlar önceki formuma bakarsanız iPhone X almıştım ve herkes "onu alacağına XS alsaydın çok iyiydi, iade et zaten b kalite almışsın." dediler ve o yüzden kargoyu iptal edip a kalite 64 GB'lık iPhone XS alacağım. Fakat bu sefer gene kargoyla uğraşmayayım diye önceden size sorayım dedim.
Yenilenmiş cihaz alınmaz ayrıca 15K XS’e verilmez. Bütçeyi arttırıp ikinci el iPhone 12 mini/11 Pro bütçe artmaz ise daha ucuza SE3/SE2, XS/XR.

Yeni konular

Geri
Yukarı