iPhone XS almak mantıklı mı?

Merhaba bende S21 FE var fakat iPhone büyüsüne kapılıyorum daha stabilize daha güzel geliyor sizce bu değişim mantıklı mı?

Bu dediğin doğru kardeşim.

Android ne yaparsan yap iPhone akıcılığını video stabilesine yetişemiyor. Bende eskiden Android büyüsüne kapılmıştım Apple kullanınca anladım. Videoları vs daha kaliteli.

Bu dediğin doğru kardeşim.

Android ne yaparsan yap iPhone akıcılığını video stabilesine yetişemiyor. Bende eskiden Android büyüsüne kapılmıştım Apple kullanınca anladım. Videoları vs daha kaliteli.

İnsanlar kağıt üstündeki değerlere bakarak Android'in büyüsüne kapılyor örneğin IPhone'larda RAM Android'lere göre daha düşük kağıt üstünde bakınca 12 RAM vs 200 MP kamera her şey havada uçuşuyor fakat iPhone kendi işlemcisini ve kendi yazılımını ürettiği için hiçbir rakibi olan Android'in sağlamadığı akışkanlığı sağlıyor. Akıcılığı sadece uygulamaya açılış süresi sananlar da ağlıyor :)

İnsanlar kağıt üstündeki değerlere bakarak Android'in büyüsüne kapılyor örneğin IPhone'larda RAM Android'lere göre daha düşük kağıt üstünde bakınca 12 RAM vs 200 MP kamera her şey havada uçuşuyor fakat iPhone kendi işlemcisini ve kendi yazılımını ürettiği için hiçbir rakibi olan Android'in sağlamadığı akışkanlığı sağlıyor. Akıcılığı sadece uygulamaya açılış süresi sananlar da ağlıyor :)

Katılıyorum hocam. Akıcılıkla uygulama açış hızı farklı şeyler. Android ölüyor. Kamerasıda ölüyor.

Apple kameralarında safir cam kullanıyor ve çizilmiyor Samsung hala dirençli cam kullanıyor bu da bir süre sonra gözle görülmeyen kılcal çizikler yüzünden ölüyor kötü çekiyor. Bizzat birçok Android telefonumda yaşadım.

Apple gerçekten kaliteli yapıyor. Apple akıyor.

Merhaba bende S21 FE var fakat iPhone büyüsüne kapılıyorum daha stabilize daha güzel geliyor sizce bu değişim mantıklı mı?

XS konusunda bir şey diyemem kaliteli cihaz ama artık eskidi diyebiliriz. Telefonun ucuzu makbuldür kafasıyla üniversite dönemlerimde her yıl F/P Android tercih ediyordum sonrasında artık telefona 1 kez para vereceğim diyerekten 6.500 - 7.000 TL civarındayken iPhone 11 almıştım şu an kaç yıl geçti inan bilmiyorum ama piyasada ki Android'lere göre sosyal medya kullanımı, kamera optimizasyonu konusunda çok daha üstün olduğunu düşünüyorum. Eskiden "iPhone iyidir" diyenlere fanboy derlerdi şimdi "Android iyidir" diyenlere fanboy diyorlar.

Eğer 1 kez para verip telefon almak istiyorsan bu kesinlikle iPhone olması gerekiyor. Ha eğer dersen ki ben her yıl kendimi güncel tutarım, model değiştirmeyi seviyorum, iPhone kadar olmasa da yılda 1 kez telefona para veririm dersen bence Android seçeneğinde çok güzel telefonlar var.

Geri
Yukarı