iPhone XS iOS 14 sonrası mahvoldu

Arrowqueen

Centipat
Daha fazla  
Herkese selamlar. XS 64 pasaport kayıtlı cihazım var. 2019 Ocak'ta Almanya'dan aldım. Telefon iOS 14 güncellemesi yaptıktan sonra mahvoldu diyebilirim. Normalde 1.5-2 senede bir telefon değiştiren birisiyim. Aslında bunu israf olsun diye değil, elimdeki telefonlar pahalı olduğu için ileride bozulma gibi bir durumla karşılaşırsam aynı segmentte telefon alamam diye yapıyorum. Bundan önce 7 Plus vardı. Ondan önce de 6. neyse gelelim konumuza şikayetlerim şunlar. Telefonda çoğunlukla çekmiyor başgösterdi. Çekmeyen bir yere girdiğimde veya anlık çekmediğinde telefon kendine gelmiyor. Çeken bir yere geçtiğimde uçak moduna alsam da almasam da düzelmiyor. Telefon açıkken SIM kartı çıkartıp taktım düzelmedi. Sadece yeniden başlatmak gerekiyor. Haftada 1-2 kez çöker gibi oluyor aşırı kasmalar donmalar hiçbir şeye girmeme izin vermemeler, her uygulamadan atmalar falan. Sizce telefonumu yaptırıp kullanmalı mıyım? Yoksa yaptırıp, satıp iPhone 11 mi almalıyım? Veya XS Max falan. Bu telefonda gittiği yere kadar kullanacağım diye kendimi şartlamıştım ama Apple buna izin vermiyor 😀

iOS sürümünüzü 14.1'e yükseltin dfu mod ile eğer 14.0 kullanıyorsanız. Büyük ihtimalle 14.0 kullanıyorsunuz zaten.

14.0'dayken sorun görmemiştim. 14.0. 1'den sonra oldu olan. Geçen hafta gelen 14.1i de yükledim sorun düzelmedi.
Sıfırlamayı denediniz mi?

2 Kere sıfırladım PC'den yedeklemeyi geri yükledim sonrasında.

Geri
Yukarı