iPhone XS iOS 15.7'e geri yükleme

Cyrexl

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda telefonda 16.1 yüklü. Anlayamadığım bir yavaşlık ve kilit ekranını açarken zaman zaman takılma hissediyorum. Aynı zamanda pil %99 olmasına rağmen eskisi kadar iyi gitmiyor. iTunes ile geri yükleme hiç yapmadım. Dikkat etmem gerekenler ve olası karşılaşılabilecek sıkıntılar nelerdir?

Konuyla alakalı kendi videom var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir sorun olursa sorabilirsiniz
@marshall matherss

Edit: Ben bu videoyu dokunmatik problemi için çekmiştim video içerisinde İOS 15 sürümüne dönüyorum.

Şu anda telefonda 16.1 yüklü. Anlayamadığım bir yavaşlık ve kilit ekranını açarken zaman zaman takılma hissediyorum. Aynı zamanda pil %99 olmasına rağmen eskisi kadar iyi gitmiyor. iTunes ile geri yükleme hiç yapmadım. Dikkat etmem gerekenler ve olası karşılaşılabilecek sıkıntılar nelerdir?

Büyük güncellemelerden sonra cihazı yedek alıp dfu mod ile sıfırlayıp temiz kurulum yapmak lazım. Bunu yapmadıysan olumsuzluk yaşaman gayet normal.

Elimde iPhone X var hocam eski telefonum geçen az kurcalayım dedim ve şu an iOS 16.2 gibi bir şey olsa gerek ve pil salığı %75 gayet hızlıydı hocam sizden yana bir sıkıntı olmuş olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı