iPhone XS Max alınır mı?

Temizse alınır ama çok göreceli bir soru. Şimdi XS ya da X modelleri çok eskide kalmış bir model. Bu yıl ki güncelleme ile iPhone 7 modellerinin güncellemesi kesildi. Bir sonra ki güncellemede ise iPhone 8 ve 8 Plus modellerine güncelleme verilmeyecek ve bir sonra ki sende iPhone X ve XS modellerinden kesilecek. Bu seneyi zaten yarıladık ve kaldı şurada XS modellerinin güncelleme desteğinin kesilmesine son 1 buçuk sene. Onsan sonra da kullanılır tabii ama hem telefon daha yavaş olacaktır hem de güncellemelerden mahrum kalacaksınız.

Tam olarak bir telefondan beklentiniz nedir? Kamerası mı? Hızlı olması mı? Görüntüsü mü? Güncelleme alması mı?

Bana kalırsa ben eski modelde olsa iPhone olsunculardanım ama dediğim gibi beklentinizin ne olduğunu tam olarak bilmeden bu sorunuza cevap vermeside bir o kadar zor oluyor.

iPhone 11 alsam bile XS Max'in bir üst modeli olduğu için güncelleme konusunda çok bir fark olmuyor. Ekran olarak XS Max daha iyi. Tasarım olarak iPhone 11. pil, işlemci ve kamera benim için ön planda.

iPhone 11 alsam bile XS Max'in bir üst modeli olduğu için güncelleme konusunda çok bir fark olmuyor. Ekran olarak XS Max daha iyi. Tasarım olarak iPhone 11. pil, işlemci ve kamera benim için ön planda.

Evet iPhone X modellerinin ekranının düz iPhone 11 modellerinden daha iyi olduğu doğru. 12'den sonra öyle almadı ama bu seferde fiyat farkları çıkıyor ortaya. Dediğim gibi XS kötü bir telefon değil ama güncelleme için son senelerini yaşıyor. Tahminim olarak 1 buçuk yada 2 sene gibi bir ömrü kaldı. Son güncellemeyi yüklemekte telefonu baya yavaşlatıyor zaten. Ben iPhone'larda telefona gelen son güncellemeyi yüklememe taraftarıyım.

Geri
Yukarı