iPhone XS Max batarya değişimi yapılmalı mı?

swysq

Hectopat
Telefonun şarjı çok hızlı bitmeye başladı. Pil sağlığı %77. batarya değişimi yapmak istiyorum fakat orijinal batarya teknik serviste 3.000 TL. O kadar bütçem yok. Deji'nin güçlendirilmiş bataryalarından almayı düşünüyorum. Sizce nasıldır? Sizin önerebileceğiniz batarya markası var mı? Bir de bataryayı aldıktan sonra nereye taktırabilirim? Telefoncular bataryayı ondan almasam da benim verdiğim bataryayı takarlar mı?

Telefonun şarjı çok hızlı bitmeye başladı. Pil sağlığı %77. batarya değişimi yapmak istiyorum fakat orijinal batarya teknik serviste 3.000 TL. O kadar bütçem yok. Deji'nin güçlendirilmiş bataryalarından almayı düşünüyorum. Sizce nasıldır? Sizin önerebileceğiniz batarya markası var mı? Bir de bataryayı aldıktan sonra nereye taktırabilirim? Telefoncular bataryayı ondan almasam da benim verdiğim bataryayı takarlar mı?
Evet takarlar fakat, yerinizde olsam biraz daha elimde tutarım hiç değiştirmeden model değiştirirdim.

Dandik telefonculara ver de cihazın içinden geçsinler.

Kaliteli bir yerde Rova veya Deji batarya alıp taktırın. Takarken de başında durun. Onun dışında benim tavsiyem biriktirip orjinal almanız.

Evet takarlar fakat, yerinizde olsam biraz daha elimde tutarım hiç değiştirmeden model değiştirirdim.

Zaten 1.5 sene önce ikinci el aldığım için şu an öyle bir imkanım yok.

Dandik telefonculara ver de cihazın içinden geçsinler.

Kaliteli bir yerde rova veya Deji batarya alıp taktırın. Takarken de başında durun. Onun dışında benim tavsiyem biriktirip orijinal almanız.

Deji alsam bundan birkaç ay sonra şuankinden daha kötü olabilir mi pil performansı? Bu yüzden mi önermiyorsunuz.

Son düzenleme:
Zaten 1.5 sene önce ikinci el aldığım için şu an öyle bir imkanım yok.

Deji alsam bundan birkaç ay sonra şuankinden daha kötü olabilir mi pil performansı? Bu yüzden mi önermiyorsunuz.
Hiçbir şey orjinalin yerini tutmaz. İsterse en iyi yan sanayi olsun. Orjinal dışında taktıracağınız batarya 1 yıl sonra değiştir beni diye bağırmaya başlar. Tekrar 3-4 yıl götürsün diyorsan orjinal al.

Orijinal batarya dedikleri ya 1.kalite çakma ya çıkma batarya oluyor. Deji batarya önerebilirim. Sözde orijinallere o kadar verilmez.

Geri
Yukarı