iPhone XS Max vs Xiaomi Mi 11t

karambyte

Kilopat
İkisi arasında hangisini almalıyım? Biri 2018 iken diğeri yeni çıktı. Mi 11t ekranı çok iyi ama diğeri iOS, satmak istesem piyasası var kamera tarafında kış var.

Ben olsam bu ikiliden XS Max'e giderdim tek sebebi de yazılımdan kaynaklı olurdu, şahsen bu fiyatlara daha iyi cihazların bulunabileceğini düşünüyorum (Tahmini 10K bütçe sanırım).

Ben olsam bu ikiliden XS Max'e giderdim tek sebebi de yazılımdan kaynaklı olurdu, şahsen bu fiyatlara daha iyi cihazların bulunabileceğini düşünüyorum (tahmini 10k bütçe sanırım).

Evet şu an maksimum bütçe, MI11t alacaktım ama sonra iPhone yönelmeye başladım. Aslında 11 Pro da buldum bir tane 10.500₺

Evet şu an maksimum bütçe, MI11t alacaktım ama sonra iPhone yönelmeye başladım. Aslında 11 Pro da buldum bir tane 10.500₺
Bence de iPhone 11 Pro bulmak mümkün o bütçede ve daha iyi bir tercih olarak karşıya çıkıyor. Kullanımınıza göre karar verin derim ben.

İkisi arasında hangisini almalıyım? Biri 2018 iken diğeri yeni çıktı. Mi 11t ekranı çok iyi ama diğeri iOS, satmak istesem piyasası var kamera tarafında kış var.
Kendim IP11 kullanıyorum, eşimde Mi11t var. Telefonları değişelim diyorum kesinlikle kabul etmiyor. Mi11t gerçekten çok güzel cihaz. IP12'ye kadar tercihim hep Mi11t olurdu.

Geri
Yukarı