iPhone XS Max'i satıp OnePlus 9 Pro'ya geçilir mi?

Geçilmez. P40 Lite kullanıyorum. Sadece şarj konusunda avantaj sağlarsın. Kamera yazılımı, işletim sistemi olarak Android çok geride kalıyor maalesef. En iyi Android telefonu kullansan bile instagrama story attıgın zaman fotoğraf kalitesi Minecraft'tan farksız oluyor.
P40 Lite ile Oneplus 9 Pro gibi amiral gemisi bir telefonu nasıl kıyaslıyorsunuz anlamak zor.

Ön kamera olarak Oneplus 9 Pro üzebilir. Bence İPhone X ve üstü serilerden başka bir amiral gemisi cihaza geçmek çok mantıklı değil.
10 yıldır iPhone kullanıyorum artık aynı ana ekranı aynı kilit ekranını görmekten baygınlık geldi açıkçası değişiklik iyidir. Kamerayı kullanmıyorum zaten, XS Max'imin kamerası 6 aydır falan bozuk.

Samsung'un S9'unu da deneyimledim merak etme XD Android pişmanlıktır. Huawei'nin EMUI arayuzu olmasa kullanmam Android falan.
Güncelleme desteğinin erken bitmesi haricinde ne sorunu var? Galaxy S6 Edge Plus kullandım onun arayüzü bile sorunlu olmasına rağmen iyi iş çıkarıyordu.
10 yıldır iPhone kullanıyorum artık aynı ana ekranı aynı kilit ekranını görmekten baygınlık geldi açıkçası değişiklik iyidir. Kamerayı kullanmıyorum zaten, XS Max'imin kamerası 6 aydır falan bozuk.
Bence S21 FE SD versiyonu gelicekse onu bekleyin derim. Exynos kullanan S21 ve FE serisi çok ısınıyor ve batarya performansı düşük diyen çok kişi var. Aşırı pahalı olmazsa Oneplus 10 serisinide bekleyebilirsin.

@classy01 Oneplus 9 Pro güzeldir. Bende geçmeyi düşünüyorum. 9000 TL'ye sıfır şekilde. İmei kaydı bulunmuyor, kendimiz atıyoruz İmei'sini. Neyse konuyu çok fazla açmayacağım forumda yasak bildiğim kadarıyla. Alırken İmei'i kesinlikle sorgulayın. Oneplus cihazlarda biraz yaygın olan birşey. Ürünü övmeye gerek yok, benim için en güzel telefon diyebiliriz (İOS çok sevmiyorum.).

Son düzenleme:
@classy01 Oneplus 9 Pro güzeldir. Bende geçmeyi düşünüyorum. 9000 TL'ye sıfır şekilde. İmei kaydı bulunmuyor, kendimiz atıyoruz İemi'sini. Neyse konuyu çok fazla açmayacağım forumda yasak bildiğim kadarıyla. Alırken İmei'i kesinlikle sorgulayın. Oneplus cihazlarda biraz yaygın olan birşey. Ürünü övmeye gerek yok, benim için en güzel telefon diyebiliriz (İOS çok sevmiyorum.).
Güncelleyince imei gidiyor mu?

Güncelleme desteğinin erken bitmesi haricinde ne sorunu var? Galaxy S6 Edge Plus kullandım onun arayüzü bile sorunlu olmasına rağmen iyi iş çıkarıyordu.

Hocam göze hitap etmiyor be. Samsung hariç tüm markaların arayüzleri iOS kopyası. IOS'a en yakın olan da şu an EMUI 12 zaten. Appgalery ve App Store karşılaştırması yaparasak çoğu şey aynı bile. Bu yüzden Huawei tercih etmiştim. Şu an iPhone 12 almayı düşünüyorum. Oneui de çok karışık zaten bence.

@TnawTheAnubis67 Size hitap etmeyebilir. Sunduğunuz argümanlar tamamen öznel konular. Diğer markaların arayüzleri nasıl İOS kopyası anlamadım. MIUI yada diğerleri neredeyse alakası bile yok. One UI gayet sade bir arayüz. Karışık ne noktası var? Kısaca tamamen şahsi fikirleriniz ile "Android pişmanlıktır XD" gibi bir ifadenin bir anlamı yok bence.

@TnawTheAnubis67 size hitap etmeyebilir. Sunduğunuz argümanlar tamamen öznel konular. Diğer markaların arayüzleri nasıl iOS kopyası anlamadım. MIUI ya da diğerleri neredeyse alakası bile yok. One UI gayet sade bir arayüz. Karışık ne noktası var? Kısaca tamamen şahsi fikirleriniz ile "Android pişmanlıktır xd" gibi bir ifadenin bir anlamı yok bence.

MIUI'deki widgetlere ve kontrol merkezine bakarsınız iOSa özendiğini gorebilirsiniz. Ayni sekilde Huawei de aynısını yapıyor. Ekranı görüntüleri bunlar da. Kim ne derse desin teknolojiye yön veriyor Apple.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220120_165544_com.huawei.browser.jpg
    Screenshot_20220120_165544_com.huawei.browser.jpg
    34,9 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_20220120_165829_com.android.mediacenter.jpg
    Screenshot_20220120_165829_com.android.mediacenter.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_20220120_165909_com.gspace.android.jpg
    Screenshot_20220120_165909_com.gspace.android.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_20220120_170010_com.huawei.appmarket.jpg
    Screenshot_20220120_170010_com.huawei.appmarket.jpg