iPhone XS'in üstüne çay döküldü

Blub

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Olay daha 10 dakika önce yaşandı. Elim bardağa çarptı ve telefonun üstüne geldi çay. Telefonu kuruladım hoparlörlerini test ettim sorun yok. Cihaz suya dayanıklı olduğu için içim rahat fakat cihazın ekran koruması olduğu için cihazın kendi ekranında hala su var mıdır acaba? Çoğunuz açıp bakın diyecek fakat el becerim sıfır. Çıkarırken kırma veya çıkartıp takamayabilirim. Başka bir şekilde kontrol edebilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Telefonunuz su geçirmez özelliği var. Eğer içini açarsanız bu özelliği kaybeder. Bir şey olmaz. Telefonu silin. Hoparlör ve ahize kısmını emin belki su kalmıştır. Sonic uygulaması var onu indirip hoparlörleri iyice temizleyebilirsiniz.

iPhone ekranı kolay çıkarılmıyor zaten uğraşma.
Ekranı ful parlaklık ile beyaz renk açarak bak. Leke yoksa sıkıntı yok.

Telefonunuz su geçirmez özelliği var. Eğer içini açarsanız bu özelliği kaybeder. Bir şey olmaz. Telefonu silin. Hoparlör ve ahize kısmını emin belki su kalmıştır. Sonic uygulaması var onu indirip hoparlörleri iyice temizleyebilirsiniz.

Yok hocam ekran koruması var ondan dolayı su birikmiş olabilir mi? Zaten kendi ekranını açmam.

Onu laptoplara derler, telefona diyenlere hiç rastlamadım. Muhtemelen bir şey olmamıştır.
Hocam ekran korumayı.

Geri
Yukarı