iPhone yedeklenip sıfırlanırsa virüs gider mi?

Hocam, bu arada APK dosyasını atar mısınız? VirusTotal ile bakma şansımız olur.

Neden böyle düşünüyorsunuz? Anormallik varsa telefonda bu anormallikleri söyler misiniz?

Hocam ben bu konu üstüne çok titiz bir insanım virüs bulaşma konusunda bunun için psikolağa bile gittim az çok bu takıntıları yendim ama hala biraz var o yüzden bu tür WhatsApp'dan gönderilen dosyaları virüs bulaşmış gibi hisediyoprum telefonuımda bir anormallik yok.

Kaspersky yükleyin taratın.

Taranmıyor uygulaması yok.

Hocam ben bu konu üstüne çok titiz bir insanım virüs bulaşma konusunda bunun için psikolağa bile gittim az çok bu takıntıları yendim ama hala biraz var o yüzden bu tür WhatsApp'dan gönderilen dosyaları virüs bulaşmış gibi hisediyoprum telefonuımda bir anormallik yok.

Taranmıyor uygulaması yok.

Malwarebytes ile taratın isterseniz.

Hocam, kafanıza takmayın. Anormallik yoksa pek sıkıntı yoktur. Bir de antivirüs ile taratınca da sonuç yoksa hiç yoktur zaten. Bu arada APK'ların hepsi virüslü değildir. O yüzden güvenli olan APK'ları kullandıysanız hiç problem etmeyin kafanızda.

Pegasus virüsünü duymadın galiba.
iPhone 3GS’den beri iPhone kullanıyorum hiç karşılaşmadım. Şu an iPhone 13Pro kullanıyorum. Virüse yakalanman milyonda birdir iPhone’da. En son gelen iOS güncellemesini yüklemeni öneririm.

iPhone 3GS'den beri iPhone kullanıyorum hiç karşılaşmadım. Şu an iPhone 13Pro kullanıyorum. Virüse yakalanman milyonda birdir IPhone'da. En son gelen iOS güncellemesini yüklemeni öneririm.

Haklisiniz ben de şu an en son surum iOS da iPhone 13 kullanıyorum fakat yine de kesinlikle bulasmaz diye bir şey yok. Risk surekli var.

Yeni konular

Geri
Yukarı