Çözüldü IPhone'da fotoğraflar nasıl bilgisayara atılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Furkanöztas

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

iPhone telefonumdan fotograflarımı bilgisayara atıp telefonu formatlamak istiyorum ama fotografların bazılarını görmüyor bilgisayarda. Ben de dönüştürücü aldım bu USB'ye atıyorum fotografları ama yıne bilgisayarda görmüyor. Anlamadım sorun ne?

AAE Dosyası diyor

Çözüm
Arkadaşlar merhaba,

iPhone telefonumdan fotograflarımı bilgisayara atıp telefonu formatlamak istiyorum ama fotografların bazılarını görmüyor bilgisayarda. Ben de dönüştürücü aldım bu USB'ye atıyorum fotografları ama yıne bilgisayarda görmüyor. Anlamadım sorun ne?

AAE Dosyası diyor
Merhabalar dostum, iCloud sitesi üzerinden hesabına giriş yaptıktan sonra galerine girip istediğin fotoğrafları indirebilirsin. Dilersen arşiv olarak da indirebilirsin.
Arkadaşlar merhaba,

iMazing uygulamasını kullanın. Hem bir kere kablo bağladıktan sonra isterseniz eğer kabloyu çıkarsanız bile kablosuz bir şekilde fotoğrafları bilgisayara aktarabilirsiniz (tabiki kablo kadar hızlı olmaz).

Arkadaşlar merhaba,

USB ile atmayı hiç bilmiyorum fakat bilgisayarınıza WhatsApp Web üzerinden giriş yapıp kendinize fotooğrafları gönderebilirsiniz gönderdikten sonra indirebilirisiniz.

USB ile atmayı hiç bilmiyorum fakat bilgisayarınıza WhatsApp Web üzerinden giriş yapıp kendinize fotooğrafları gönderebilirsiniz gönderdikten sonra indirebilirisiniz.
Çok saçma. WhatsApp dosyaları sıkıştırıyor ve kaliteyi düşürüyor.

Arkadaşlar merhaba,

AAE Dosyası diyor
ZArchiver ile fotoğrafları RAR yaparak bilgisayara at arşivi. Kalite de düşmez :):

2000 3000 bin adet fotograftan bahsediyoruz :)

iMazing uygulamasını kullanın. Hem bir kere kablo bağladıktan sonra isterseniz eğer kabloyu çıkarsanız bile kablosuz bir şekilde fotoğrafları bilgisayara aktarabilirsiniz (tabii ki kablo kadar hızlı olmaz).

Nasıl bir uygulama bu ılk defa duydum bilgisayara yüklemekmi gerekiyor?

ZArchiver ile fotoğrafları RAR yaparak bilgisayara at arşivi. Kalite de düşmez :):

Bunu hiç anlamadım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı