Çözüldü IPhone'da fotoğraflar nasıl bilgisayara atılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Furkanöztas

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

iPhone telefonumdan fotograflarımı bilgisayara atıp telefonu formatlamak istiyorum ama fotografların bazılarını görmüyor bilgisayarda. Ben de dönüştürücü aldım bu USB'ye atıyorum fotografları ama yıne bilgisayarda görmüyor. Anlamadım sorun ne?

AAE Dosyası diyor

Çözüm
Arkadaşlar merhaba,

iPhone telefonumdan fotograflarımı bilgisayara atıp telefonu formatlamak istiyorum ama fotografların bazılarını görmüyor bilgisayarda. Ben de dönüştürücü aldım bu USB'ye atıyorum fotografları ama yıne bilgisayarda görmüyor. Anlamadım sorun ne?

AAE Dosyası diyor
Merhabalar dostum, iCloud sitesi üzerinden hesabına giriş yaptıktan sonra galerine girip istediğin fotoğrafları indirebilirsin. Dilersen arşiv olarak da indirebilirsin.
2000 3000 bin adet fotograftan bahsediyoruz :)

Nasıl bir uygulama bu ılk defa duydum bilgisayara yüklemekmi gerekiyor?

Bunu hiç anlamadım :D
Telefonuna zArchiver yükle istediğin fotoğrafları seçip sıkıştır ve o dosyayı bilgisayarına at kablo ile attıktan sonra rarı ayıklarsan tek klasör halinde gelir hepsi.

Arkadaşlar merhaba,

AAE Dosyası diyor
Merhabalar dostum, iCloud sitesi üzerinden hesabına giriş yaptıktan sonra galerine girip istediğin fotoğrafları indirebilirsin. Dilersen arşiv olarak da indirebilirsin.

Çözüm
Merhaba dostum, iCloud sitesi üzerinden hesabına giriş yaptıktan sonra galerine girip istediğin fotoğrafları indirebilirsin. Dilersen arşiv olarak da indirebilirsin.

Çok teşekkür ederimm

Telefonuna ZArchiver yükle istediğin fotoğrafları seçip sıkıştır ve o dosyayı bilgisayarına at kablo ile attıktan sonra RAR'ı ayıklarsan tek klasör halinde gelir hepsi.

Çok teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı