Çözüldü iPhone'da iCloud Fotoğraflar Açılırsa 16 GB iPad İçin Sorun Çıkarır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Merhabalar. Bende iPhone 7 ve iPad Air 2 var. iPhone'um 128 GB, iPad'im de 16 GB ama ben iCloud fotoğrafları açıp fotoğraflarım bilgisayarda da görüntülensin istiyorum. iPad'de görüntülenirse depolama alanı 16 GB ya bir sorun olur mu acaba? iPhone ve iPad'de de aynı Apple kimliği var.

Çözüm
iCloud’u açıp iPadinizde aşağıdaki adımları izlerseniz o cihaza özgü iCloud fotoğraflarını kapatmış olursunuz.

• iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda Ayarlar > [adınız] > iCloud > Fotoğraflar'a gidin ve ardından iCloud Fotoğrafları'nı kapatın.
iCloud’u açıp iPadinizde aşağıdaki adımları izlerseniz o cihaza özgü iCloud fotoğraflarını kapatmış olursunuz.

• iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda Ayarlar > [adınız] > iCloud > Fotoğraflar'a gidin ve ardından iCloud Fotoğrafları'nı kapatın.

Çözüm

Ama fotoğraflar bilgisayar da görünür değil mi? Bir de iCloud fotoğrafı açınca da 9 fotoğraf silincecektir diyor iPhone'da.

Ama fotoğraflar bilgisayar da görünür değil mi?
Windows PC kullanıyorsanız iCloud for Windows indirin. Gözükecektir büyük ihtimalle.
Bir de iCloud fotoğrafı açınca da 9 fotoğraf silincecektir diyor iPhone'da.
Görsel atar mısınız?

Windows PC kullanıyorsanız iCloud for Windows indirin. Gözükecektir büyük ihtimalle.

Görsel atar mısınız?
Hocam şimdi iCloud fotoğrafları açtım ve oldu, hiçbir fotoğraflar da silinmedi. Yardım ettiğiniz için teşekkür ederim. 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı