IPhone'da indirme yapılmıyor mu?

@Selim C. Android'te nasıl zevk alınır peki mesela?
Nasıl kullandığına bağlı :ıslık: :D
Zevkten kastım etrafımda iPhone kullananların yaşadığı temel sorunların Android'de olmadığı.. Depolama sorunu yok, harici kart desteği var, APK uygulama kullanabiliyorsun.. Bunların yanında iPhone'a nazaran daha riskli bir sisteme sahip.. iPhone bu konuda daha güvenli ve telefonları daha kararlı.. Android ise ayarları güzelce yapıldığında iyi verim sağlıyor.. Bazı iPhone'ların (bildiğim kadarı ile) çekim kaliteleri oldukça mükemmel. Android'de ise hepsininki iyi değil..
Edit: iPhone-Android pirî değilim. Ama bildiklerimle söyleyebilirim ki Anroid daha zevkli, yada daha doğru kullanım ile daha hoş.. :)

Olay asla iphone - android kavgasına dönüşmesin zaten:) Ben bir tane android cihaz kullandım ve cihaz direk yandı:) Swarm uygulamasında bulunduğum yeri bulamadı:) Bir süre sonra deli etti zaten beni. Şanslıyım ki cihaz yandı ve para iadesi yaptılar bende iphone'a geri döndüm:)

Olay iyice karışmış. Arkadaşa soru sordu, cevabını aldı. Bitti, daha fazla kirletmeyelim. Android de İphone da kullanıcının amacı ve zevkine göre değişir. Ben ikisini de kullandım. Tartışma fazla uzamasın.

Telefondan dosya indirme ihtiyacı şimdiye kadar hiç duymadım. :)
Güzel bir iPhone’u olan adamın iyi kötü bir bilgisarı da olur. İndir PC'ye güzel güzel. Sonra topluca itunes'la. Ha! güzel bir paraya iyi bir İPhone aldın ama PC yok ve paran da. O zaman yanlış iş yaptın. Saat İPhone'u, yarısıyla Android bir telefon al, diğer yarısıyla da PC. :)
Şimdi hemen ortalığı velveleye vermeyin. O güzel Android telefonlar için de PC şart.

Telefondan dosya indirme ihtiyacı şimdiye kadar hiç duymadım. :)
Güzel bir iPhone’u olan adamın iyi kötü bir bilgisarı da olur. İndir PC'ye güzel güzel. Sonra topluca itunes'la. Ha! güzel bir paraya iyi bir İPhone aldın ama PC yok ve paran da. O zaman yanlış iş yaptın. Saat İPhone'u, yarısıyla Android bir telefon al, diğer yarısıyla da PC. :)
Şimdi hemen ortalığı velveleye vermeyin. O güzel Android telefonlar için de PC şart.
Hayır bilgisayarım zaten 2 tane var. Ama indirmem gereken büyük boyutlu dosyaları evdeki internetten indiremediğim için işyerinin netinden telefonla indiriyordum. Ben bunu iphone aldıktan sonra da yapmak istiyorum.

Hmmmm...
Tabii iş yerindeki bilgisayarlara usb takma şansınız yok. Meseleyi anladım da çözümü yok galiba.
Orda ki pclere indirme yapılamıyor sorun orda zaten o yüzden telefonla indiriyorum yoksa psikopat mıyım ben telefondan indireyim :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı