IPhone'da indirme yapılmıyor mu?

Çünkü İphone kullanıyorum ve bence İphone alınmayacak bir telefon değil. Üstteki yazdığınız '' Neden Apple/IPhone alınmamalı? vol1. '' cevabınıza cevap olarak yazdım.
Neden alınmamalı çünkü İphone'un güvenlik sistemi nedeniyle böyledir.

Pek mantıklı bir yorum gibi gelmediğinden sordum.

Bence iphone bu konuda daha güvenilir. Yani ben androidde çok sorunlar yaşadım bir kere kullandım ve son kullanışımdı.
Katılıyorum en son S4 mini kullanmıştım. O telefonda bile sorunlar yaşıyordum. Şükürler olsun İphone 6'ya kavuştum hiçbir sıkıntım yok.

Neden IPhone alınmamalı gibi kötülemeler yapmaktansa arkadaşımıza çözüm önerisi sunabilirsiniz. Jailbreak yapmanı öneririm jailbreak yaptığın zaman telefonun tüm özelliklerini kullana biliyorsun. İnternetten biraz araştırdığın takdirde bulabilirsin.

Aslında jailbreak pek tavsiye etmem. Yani ne indirmek istiyorsun ki jailbreak ihtiyacın olucak rutin bir kullanıcı isen. Çoğu paralı uygulamayı bedava edinebilirsin ama yanlış birşey yaparsan telefon elinde kalabilir:)

Kullanmasını bilen herkese Android öneririm.. Ama ben pek bilmem, ararım, mesajlaşırım, Whatsapp, Facebook gibi uygulama kullanırım diyenler iPhone ile yetinebilir.. Ama dikkatli ve bilinçli bir kullanıcı iseniz Android'den alacağınız zevki iPhone'dan alamazsınız..
Ayrıca konu niye yine iPhone&Android tartışmasına döndü birden.. :D Adam altı üstü "İniyor mu?" diye sormuş..
Cevap net: Sadece resim/video indirirsin.. Dosya, uygulama vs. indirmen mümkün değil.. Ha bir de iTunes üzerinden müzik de dinleyebilirsin.. Yani olanaklar bunlar.. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı