Çözüldü İPhone'dan Android'e geçiş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

celilemrednsmnt

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, XFX RX 5700 XT Double Dissipation, GoodRam 2x8 16 GB 3600 MHz, B450M Dragon, Kioxia Exceria G2 1 TB, Snowman T6, WD 1 TB HDD, Frisby 9320G Mesh.
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
En kolay yoldan verilerimi aktararak IPhone'dan Android'e nasıl geçiş yapabilirim?

Çözüm
Yeni telefonu kurarken hangi cihazdan geçeceğiniz ile ilgili soruyor diye biliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yeni telefonu kurarken hangi cihazdan geçeceğiniz ile ilgili soruyor diye biliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Bu videodaki olay çok net anladım.

Sitede bahsedilen yöntemin ilk adımında tıkandım.

1673263870143.png

İki cihazı birbirine bağlamaktan kasıt nedir? Benim bundan anladığım şey bir ucu lightning diğer ucu Type-C olan bir USB kablosuna ihtiyacımın olduğu ve bende böyle bir kablo yok.

İki cihazı birbirine bağlamaktan kasıt nedir? Benim bundan anladığım şey bir ucu lightning diğer ucu Type-C olan bir USB kablosuna ihtiyacımın olduğu ve bende böyle bir kablo yok.
İphone'ların şu anda kullandığı şarj kablosu bir tarafı lightning bir tarafı Type-C zaten. O kabloyla bağlayabilirsin.

İphone'ların şu anda kullandığı şarj kablosu bir tarafı lightning bir tarafı Type-C zaten. O kabloyla bağlayabilirsin.
İşte benim sorunum o kablonun bende olmaması. Kablosuz olarak aktarım yapıcam sanırım.

Size yukarıda attığım linkteki işlemleri yapın. "Google One" uygulamasını indirmeniz yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı