iPhone'dan başka birinin sesi duyuldu

ömerasaf34

Decapat
Daha fazla  
Telefonda ses gelemeyecek bir uygulamada iken telefondan (gerçek insan sesi gibi siri ve benzeri robotik bir sesle değil) "Napıyorsun, Nasıl gidiyor?" diye bir ses geldi. Telefon hacklenmiş olabileceğini düşünüyorum.

Olası sorular:

"Dışarıdan gelen ses olabilir mi?" telefonu Ablam kullanıyordu ve yanında annem vardı ses geldikten hemen sonra anneme sormuş, bir ses duydun mu annem hayır cevabını vermiş yani olası değil.

"Arka planda başka bir uygulama açık kalmış olabilir mi?" ses geldikten sonra Ablam hemen bakmış ve düğer uygulamalardan da böyle bir ses gelmesi imkansız.

Sorum şu, eğer biri telefona girdiyse bunu anlamanın yolu var mı?

Telefonda ses gelemeyecek bir uygulamada iken telefondan (gerçek insan sesi gibi siri ve benzeri robotik bir sesle değil) "Napıyorsun, Nasıl gidiyor?" diye bir ses geldi. Telefon hacklenmiş olabileceğini düşünüyorum.

Olası sorular:

"Dışarıdan gelen ses olabilir mi?" telefonu Ablam kullanıyordu ve yanında annem vardı ses geldikten hemen sonra anneme sormuş, bir ses duydun mu annem hayır cevabını vermiş yani olası değil.

"Arka planda başka bir uygulama açık kalmış olabilir mi?" ses geldikten sonra Ablam hemen bakmış ve düğer uygulamalardan da böyle bir ses gelmesi imkansız.

Sorum şu, eğer biri telefona girdiyse bunu anlamanın yolu var mı?
Zihni yanılmış olabilir mi? Ya da duyduğu normal bir sesi anlık dalgınlıkla insan sesi ile "Napıyorsun" olarak da duymuş olabilir?

İlk defa duyuyorum. Virüs olduğunu sanmam. Tek bildiğim takvim virüsü :D.Siri'nin erkek sesli halide var belki o olabilir ama durduk yere konuşmaz. Bu arada telefonda jailbreak var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı