IPhone'dan bilgisayara tüm fotoğrafları aktarma

chfumut

Hectopat
Daha fazla  
Telefonumdaki ilk 150 fotoğrafı PC'ye aktardım, ancak geri kalan bu şekilde gözüküyor. Tüm fotoğraflarımı nasıl bilgisayara yedekleyebilirim? Windows'un fotoğraflar uygulamasını kullanıyorum.

1655310833569.png

Telefonu kabloyla PC'ye bağla sonra bu bilgisayara gir orada iPhone olacak oradan resimlerinin hepsini seç ve kes yapıp masaüstüne at olmazsa başka bir şey bilmiyorum özür dilerim.

Telefonumdaki ilk 150 fotoğrafı PC'ye aktardım, ancak geri kalan bu şekilde gözüküyor. Tüm fotoğraflarımı nasıl bilgisayara yedekleyebilirim? Windows'un fotoğraflar uygulamasını kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1420893

Fotoğraflar HEIC formunda mı kayıtlı? Eğer öyleyse o yüzden böyle gözüküyor olabilir. Öncekilerin böyle olmamasının sebebi bu güncellemeden (bayağı oluyor) önce çekilen fotoğraflar olduğundandır.

Fotoğraflar HEIC formunda mı kayıtlı? Eğer öyleyse o yüzden böyle gözüküyor olabilir. Öncekilerin böyle olmamasının sebebi bu güncellemeden (bayağı oluyor) önce çekilen fotoğraflar olduğundandır.
Telefonumu bayağıdır hiç güncellemedim, eski sürüm kullanıyorum dediğiniz gibiyse nasıl düzeltebilirim ?

Telefonumu bayağıdır hiç güncellemedim, eski sürüm kullanıyorum dediğiniz gibiyse nasıl düzeltebilirim?

Sorunun sebebi HEIC olması mıymış, onu doğruladınız mı? Fotoğrafların formatına bakıp ona göre yapın belki alakasız bi' şey de olabilir.
Toptan bi' düzeltme yöntemi var mı bilmiyorum. Fotoğrafları dönüştürebilirsiniz. Yeni fotoğrafların HEIC formunda kaydolmaması için kamera kısmından fotoğraf formatını değiştirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı