IPhone'dan bilgisayara dosya aktarma

yusology

Hectopat
Daha fazla  
Telefona Windows ISO yükledim bilgisayara aktarmak için fakat kablo ile bağladığımda sadece resimleri gösteriyor dosyayı nasıl atabilirim? Bilgisayarda internete bağlanmıyorum.

Hocam iCloud üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz.

Eğer nasıl yapılacak diye sorarsanız ilk önce iPhone telefonunuza iCloud indirin ve hesabınızla giriş yapın ondan sonra Windows ISO dosyanızı oraya atın ve bilgisayarınıza geçip Microsoft Store üzerinden iCloud indirin. Uygulamaya telofununuzla giriş yaptığınız hesaptan oraya da giriş yapın ve telefondan attığınız ICloud'da bulunan Windows ISO dosyalarını orada bulacaksınız sonrasıda basit zaten indirip kullanmaya başlayacaksınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefona Documents'i indirin, iTunes'i de bilgisayarınıza indirin, Documents'tan bu ISO dosyasını iTunes Files klasörüne atın, telefonunuzu bağlayıp iTunes'a girince paylaşılanlar kısmında Documents'i ve içinde iTunes Files'ın içerisine atmış olduğunuz bütün dosyaları görürsünüz.
@Silinen üye Dediğiniz yolla arkadaş yeniden indirme yapmış olacak, hiçbir işine yaramaz ki bu, sanırım bir tür internet sıkıntısı var arkadaşın.

Telefona Documents'i indirin, ITunes'i de bilgisayarınıza indirin, Documents'tan bu ISO dosyasını iTunes files klasörüne atın, telefonunuzu bağlayıp ITunes'a girince paylaşılanlar kısmında Documents'i ve içinde iTunes Files'ın içerisine atmış olduğunuz bütün dosyaları görürsünüz.
@Silinen üye dediğiniz yolla arkadaş yeniden indirme yapmış olacak, hiçbir işine yaramaz ki bu, sanırım bir tür internet sıkıntısı var arkadaşın.

Olabilir hocam anladım. 😕

bilgisayara 3utools yükleyin iTunes alternatifi ve olmazsa olmazlardan bir iPhone kullanıcısının bilgisayarında çok fazla yeteneği var
Bilgisayardan 3utools programını açın zaten görürsünüz yaparsınız dosya transferini
Nasıl yazıldığına dair sitesinde gerekli bilgiler YouTube da videoları var basit aslında

Yeni konular

Geri
Yukarı